dil ogrenmeme en iyi yontem acill!!!

Hollandaca ogrenmek icin egitim programlari cdler, sesli dersler mp3 ler vs vs

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gül güzeli
Mezun-NL
Mezun-NL

dil ogrenmeme en iyi yontem acill!!!

Mesaj gönderen gül güzeli »

slm arkadaslar uzun zamandir giremiyodum siteye cok sukurki basardim sonunda :) simciiikkk ben hollandaya geldim oturumumu aldim allaha sukur...okula basliycam gecenlerde okulda sinif belirleme sinavinada girdim..basarili oldummu tam bilmiyorum sonuc bekliyorum simdilik neyse benim istedigim bian once ogrenebilmek bu dili gercekten dil bilmiyosan yabanci bi yerdeysen cok zorlaniyomusun bunu iyi anladim.bian once ogrenmek istiyorum... pat cat ogrendiysemde tam manasiyla anlamiyorum kelimeleri anliyorum ama cumleyi kuramiyorum bide dilim donmuyo nasi en kisa surede buna cozum bulabilirim luuttfeen :geek: biri yardimci olsun yoksam dellenecem :evil: simcikten coook tesekkur ettim hepinize selametle kalin :)

Kullanıcı avatarı
gulnur55
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Nederland-Zoetermeer
Yabanci_Ulke: Turkiye

Re: dil ogrenmeme en iyi yontem acill!!!

Mesaj gönderen gulnur55 »

Okul en iyi arac cnm okula basladiktan sonra kendine guvenin gelir benim gibisin bende anliyorum ama konusmaya utaniyorum ama yaklasik 1 aydir bu utangacligi attim sayilir cok calisiyorum, hollandaca ogrenmek icin sitelere bakiyorum evde ned 123 kanallari acip dinliyroum,, sende bole yapabilirsin ama okula baslamak en iyi arac oldugunu dusunuyorum, ianacini kaybetme canim .. succes !
-Sinavi kazandim=2009-04
-Vizem cikti=2009-07
-Hollandadayim=2009-07
-Oturum kartimi aldim=2009-07
-5 yillik oturum kartimi aldim.=2010-07
-Ik ben geslaagd voor mijn praktijkexamen
-ik ben geslaagd voor mijn inburgeringsexamen 6/8/2011

gül güzeli
Mezun-NL
Mezun-NL

canim yaa tavsiyen icin cok tesekkur ederim bende utangaclik yok aslinda yani bildigim ogrendigim seyleri hemen kullanabiliyorum cevremdeki yabancilar bile cok sasiriyo ama ders calismaya simdilik vakit bulamiyorum benim istedigim okula baslamadan kendi cabamla ogrenebilmek tabiki okul cok yardim edecek ama ne bilim iste ama ben cok fena taktim bu dil meselesine kessssiiiinnlikle ogrenicem en kisa zamanda:)bu arada ismini ve nerde kaldigini merakla sorsam cokmu ayip etmis olurum dersin....

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

gulnur arkdsmz cevrimdisiya merakini gidermen icin ben yazayim iste arkdsmzn adi gulnur nickinde oldugu gibi yasadigi yerde orda yazio hollanda zoetermeer diye cnm,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

gül güzeli
Mezun-NL
Mezun-NL

tesekkur ederim canim peki ben kendiminkini nasi yazcam oraya onuda bi zahmet solersen cok memnun olurum

Kullanıcı avatarı
gulnur55
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Nederland-Zoetermeer
Yabanci_Ulke: Turkiye

Mesaj gönderen gulnur55 »

Teskler sansli ..
arkadasim cok iyi istemek ogrenmenin yarisi .. bende cok istiyorum insallah calisarak diger arkadaslarimiz gibi bizde bu dili ogrenegiz .. Allahin izniyLe insallahhh!
-Sinavi kazandim=2009-04
-Vizem cikti=2009-07
-Hollandadayim=2009-07
-Oturum kartimi aldim=2009-07
-5 yillik oturum kartimi aldim.=2010-07
-Ik ben geslaagd voor mijn praktijkexamen
-ik ben geslaagd voor mijn inburgeringsexamen 6/8/2011

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

kusura bakma arkdsm ben 2 nisanda tr ye gittigim icin bu iletine cvp yazma firsati bulamadim yeni yeni bakabiliyorum eski iletilere,,,gulguzeli yazan yere isminimi yazmak istiyosun benmi yanlis anladim,,,eger bunu istiyosan kendin yapabilirmisin tam emin degilim ama site kurucularimiz olan ufoss abimiz ve geluk ablamizla kontaga gecersen yardimci olucaklardir,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

“Hollandaca Egitim Programlari” sayfasına dön