Hollanda da pasaportumu kaybettim!!!

Hollandaca ogrenmek icin egitim programlari cdler, sesli dersler mp3 ler vs vs

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
imyourmiracle
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Hollanda da pasaportumu kaybettim!!!

Mesaj gönderen imyourmiracle »

arkadasalr selamlar herkese,ben tatil icin hollandadayim,subat sonuna kadar vizem var.gecen hafta ici ajax macina gitmistik arkadaslarla, pasaportunu yanina al lazim olabilir dediler statta bazen yabancilara soruyorlar dediler bende aldim ,o karkasada kalabalikta pasaportumu dusurmusum,pasaportum 1 haftadir kayip..dun polise gittik durumu anlattik,bize bir evrak yazdi verdi,konsoloslugu aradim pasaportumu kaybettim dedim,subat sonuna kadar da hollandada olucam ne yapmam gerekiyor dedim,yeni pasaport cikartin dedi yetkili,sali gunu yeni pasaport icin randevu aldim,,bu arada Turkiyedeki Hollanda fahri konsolosu( Turkiyedeki evrak islemlerimle bana yardimci olan Suzan hanim)ile gorustum,ankarayi hollanda konsoloslugunu aradigini ve kesinlikle Hollanda disina cikmamam gerektigini soyledi,eger yakalanirsam tutuklanirmisim,,sizden ricam daha once basina boyle birsey gelen varmi? bilgi verebilirmisiniz.. saygilarimla,,,

“Hollandaca Egitim Programlari” sayfasına dön