onbepaaldetijd oturum karti

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
lilyum
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ank
Yabanci_Ulke: hollanda

onbepaaldetijd oturum karti

Mesaj gönderen lilyum »

Arkadaslar merhaba,

Ben 2006 da onbepaaldetijd oturum karti aldim. O zaman calisiyordum ve vast kontraktim vardi. Bu yil uzatmam gerekiyormus 5 yil doldugu icin. Su an calismiyorum, uitkering aliyorum. Bu durumda kartimi uzatmak istedigimde bana tekrar onbepaaldetijd oturum karti vermeyecekler mi? Yine calisma ve vast kontrakt sarti mi ariyorlar?
tesekkurler..

Kullanıcı avatarı
justitie
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Amsterdam
Yabanci_Ulke: Amsterdam

Re: onbepaaldetijd oturum karti

Mesaj gönderen justitie »

lilyum yazdı:Arkadaslar merhaba,

Ben 2006 da onbepaaldetijd oturum karti aldim. O zaman calisiyordum ve vast kontraktim vardi. Bu yil uzatmam gerekiyormus 5 yil doldugu icin. Su an calismiyorum, uitkering aliyorum. Bu durumda kartimi uzatmak istedigimde bana tekrar onbepaaldetijd oturum karti vermeyecekler mi? Yine calisma ve vast kontrakt sarti mi ariyorlar?
tesekkurler..

Onbepaaldetijd olarak alacaksiniz.
Student Rechtsgeleerdheid.

Hukuk Fakultesi Ogrencisi.

Mvv vize basvulari ve takip islemleriniz uzman bir sekilde yapilir.Her turlu sorunlariniz icin ozelden yazabilirsiniz. ( Vize , Vergi , Odenek vs vs )

mert
Beginner
Beginner

Re: onbepaaldetijd oturum karti

Mesaj gönderen mert »

merabalar bana bu konuda yardimci olursaniz sevinirim esimin onberpaaldetijd oturum kartina sahip ben ilagalim oturum icin belcikaya tasindik ve burda baya bi zorluk yasadik hollanda vatandasi olmadi icin esim EG-ID IDENTITEITSKAART) istediler bizden yaklasik 2 yilldir becikadayiz tekrar esimin adresini hollandada gosterdik ve calisti ve ind muracat yaptik 3 aylik maas kagigidiyla ama kanun deyismis galiba vermediler ne yapmam gerekiyor bu konuda bana yapmak gereken varsa bildilendire bilirmisiniz ya normalde belcikadaki kisiler nl de rahatlikla calisa biliyo ama burda bize zorluk cikartiyolar tsk

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön