M46 PROSEDURU

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gorretje
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: rotterdam

M46 PROSEDURU

Mesaj gönderen gorretje »

SELM ARKADASLAR BU M46 PROSEDURU HAKKINDA BILGI PAYLASABILIRMISINIZ? TURK VATANDASLARININ HOLLANADA EVLENEBILMESI ICIN UYGULANIYOR ... VE NE KADAR SUREDE SONUCLANIYOR? deneyimi olan arkadaslarr paylasimda bulunursa cok sevinirim simdiden herkese vtesekkurler

Kullanıcı avatarı
serdariscan
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: bursa
Yabanci_Ulke: breda

Re: M46 PROSEDURU

Mesaj gönderen serdariscan »

gorretje
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: rotterdam

Mesaj gönderen gorretje »

arkadasim tesekkur ederim fakat ben su an hollanda da yim turist vizesiyle geldim ve nikah burda hollanda da olacak evraklari felan teslim ettik m46 formu doldurduk bu form IND YE GITTI IND den cevap geldigi zaman nikah icin gun verecekler.. 1.5 hafta oldu ama ne zaman cevap gelir bilmiyorum ayrica ... 1 ay sonra vizem bitecek ve turkiyeye donmem gerekecek bu sure icinde cevap gelmezse ve nikah olmazsa yeniden vize almam cok zor olacak sanirim ama insaallahh bu 1 ay icerisinde hersey hallolur... beklemekten baska carem yok .hakkimda ve hakkimizda hayirlisi ne ise o olsun

tirexxerit
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen tirexxerit »

selam,
ben de doldurdum o formu 22 gun once. Ben basvururken zaten 3-4 haftayi bulur demislerdi inceleme vs den dolayi. Telefonla iletisime gececekler sanirsam oyle demislerdi.

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön