voortgezet Oturma izni sorma

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

voortgezet Oturma izni sorma

Mesaj gönderen attractive01 »

Arkadaslar oncedende bildirdigim gibi bana ind den mektup geldi bilgilerine gore ayri adreste kaldigimi uc seneyi doldurduguma bunun icin yeni voortgezet oturum izni almam gerektigini bildirmisler buaraya kadar normal her seyde oturma iznina basvurman halinde rets sartlarindan biri benim durumumu bence tehliye sokuyor soyle yaziyordu.
de vreemdelijk niet meer zelfstandig duurzam beschickt over voldoende middelen van bestaan dan wel de persoon bij wie de vreemdeling blijft niet meer zelfstandig en duurzam beschickt over voldoende middelen van bestaan ise bu maadde kafami allak bullak etti 4 aydir is bulamiyorum her tarafa basvurdugum halde uitkerinde ret ettiler iki defa evde yokmusum falan filan cok bana gicik giitiler hala eski esimde kaldigimi falan sandilar hatta bana ga maar naar turkije dediginde intaker ciya cok guzel ve birazda agresif cevap verdim sikayet falan yani 4 aydir zonder inkomen mallesef... nasil bir hayat anlamadim

Birde uzerine bu mektup ve madde gelince sasirdim bugun dilekce yazmak icin maatschappelijk werk de calisanlarimn yaninda gittim onlar daha duzenli yazarlar diye neden burda kalmam gerektigini bu sura icerinden butun basvurugu yaptigim yerleri hatta orda calisan kadin bile hayatimda bu kadar sollicitatie yapan birini gormedim tebrikler falan bile dedi gerci ama onlari bile gonderdum hollandacamin iyi oldugunu cocugumun bura oldugunu yani bir sey yazdik

Ondan sonra ind yi aradik randevu icin kendim konustum kadina voortgezet verblijsvergunnug aanvragen yapacam dedim dedigi ilk sey 950 eu odemem gerektigiydi kadina o parayi su sartlarda odeyemem nasil odeyebilirim dediginde elimden bir sey gelmiceni falan soyledi tam su an sasmis durumdayim ....
o parayi odesen bile garanti faaln yok diyorlar bende sastim bu kadar adam gondermek kolay mi bende anlamadim
onlarin gonderdidgi kagitta bile benim 3 yildir eski esimle kaldigimi gercektende bir oturum almamin olasi oldugunu falanda yazmislar ama sastim kaldim
bu konuduyu sizinle paylasmak istedim bu konuda bilgisi olan veya yardimlari olan arkadaslardan rica ediyorum neyse her sey icin tes Allah yar ve yardimcimiz olsun....

attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: voortgezet oturum hakli ciktin abi

Arkadaslar bugun ucunci defa Ind yi aradim voorgezet oturum icin olan 950 eyi in termijn betalen yapabilirmiyim diye kadin eger turkseniz 40 eu vermemiz yeterlidir diyince cok sevindim Erkan abi harbiden hakli ciktinnnn sen kec defa deidn Istanbuldan atlayip yanima geldin bir tanesin............. yine bildin

attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: voortgezet Oturma izni sorma

ayrica son bir sey 3 sene dolduysa inkomen gelirinede bakmiyorlar Erkan abi baskasina hayirri olur diye yazmayi unutma dedi haha iyi aksamlar herkese

attractive01
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: voortgezet Oturma izni sorma

Arkdaslar su an saolsun Erkan abi Amsterdamdan geldiler voortgezet aanvraag formunu doldulardular guzelde sohbet ettik cokm da guzel sohbet ettik bende memnun oldum ve cok dua aldilar. Allah rasi olsun onlardan ve iyilerden...

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön