Urgentieverklaring! Acil kiralik ev hakkinda

Hollandada Yasam nasildir. Nerede nasil davranmali? Hollandadaki gunluk yasamla ilgili ip uclari

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
RahuL
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: izmiR
Yabanci_Ulke: Hollanda

Urgentieverklaring! Acil kiralik ev hakkinda

Mesaj gönderen RahuL »

Arkadaslar duyduguma gore ayrilma bosanma konularinda kiralik ev icin aciliyet durumu (Urgentieverklaring) soz konusu imis yani svnk de kiralik eve yazili iseniz size oncelik hakki veriliyormus bu konu hakkinda bilgisi olan varmi acaba? 12-10-2010 tarihinden belli svnk e yaziliyim bilgisi olan arkadaslar beni aydinlatirsa sevinirim ne yapmam gerekiyor saygilar.

rojin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: KONYA
Yabanci_Ulke: NL-AMSTERDAM

Re: Urgentieverklaring! Acil kiralik ev hakkinda

Mesaj gönderen rojin »

kiralik eve yazili degilse ve cocuk sahibi olan bayanlar icin gene ev aciliyeti soz konusumu?soyle ozetliyim 3 yili asmis cocuk sahibi eve yazili degil ve calismiyor bunlarin way haline mi oluyor yoksa bunlara da hemen ev veriliyormu ??? bilgisi olan bi zahmet cvp yazarsa bilmiyenlere isik olmus olurlar . cunku genele baktigimizda hep oturum dusunuluyor erkekler icin ev cok buyuk problem degil cunku her yerde kalabilirler turistlerlede ortak evi paylasabilirler ama cocuklu bayanlar icin oyle degil cocugu icin huzurlu bi duzenli ortam arayisinda olur

“Hollandada Yasam - Kanunlar” sayfasına dön