BENDE KAZANDIM ARKADAŞLAR OKUYUN

Uyum Sinav tecrubeleriniz. Uyum sinavindan sonra; kazanmissaniz yada kaybetmisseniz neler yapmalisiniz...

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
Esra70
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Karaman
Yabanci_Ulke: Hollanda-Zaandam

Re: BENDE KAZANDIM ARKADAŞLAR OKUYUN

Mesaj gönderen Esra70 »

azee
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

KURSA GITMEYİNNNNN

Mesaj gönderen azee »

ya arkadaslar kursa gıtmeye ne hacet var kursa gıttıgınızde sıze farklı bıseylermı soyleyecekler yanı dunya kadar para bayılacaksın gıt gel cabası eee sonuc ne 100 soruyu ogren dıycek sana onlarda bılıyorlar zaten sınavda ıkıncı bölumun bı önemı olmadıgını sana 3 5 cumle ogretecekler sunu de bunu de dıye kazanacaksın sonra adı kazandı olacak az mantıgınızı calıstırın bunca adam bukadar yazıyor yalanmı soyluyoruz sankı demekkı bı bıldıgımız var sınava gırmeden once bende sızın gıbı dusunuyordum 100 soruyu ezberleyeceksınız lamı cimi yok ama resme bakarak ama soruyu dınleyerek bısekılde ogreneceksınız zaten soruların sonunda cogunun cevabları yazıyor ayrı bı cumle kurmak zorunda deılsınız mesala yazmıs
is nederland vaak nat of droog? ıslakmı kurumu nat yazıyor ıcınde ordan anımsarsın 100 soruyu ogrenmek ıcın kursa gıden adam bence hollandaya hıc gıtmesın yani ıkıncı bolumde dedıgım gıbı telefuza bakıyorlar bı sekılde adamlar sızın hollandacayı nasıl cıkardıgınıza bakıyor dedımya ben ne zıt ne kelıme tekrarı nede bısey yapamadım en son hıkaye bolumune kadar tek soyledıgım duyamadım uzgunum bılmıyorum anlamadım cok hızlı felan dedım sonrada adımı yasımı yasadıgım yerı soyledım kazanacagımı hıc sanmıyordum
yanı bırıncı bolumu gececegımı bılıyordum ama ıkıncı zordu dıye dusundum demekkı ben hıc bıseye cevap vermeden sadece kendımı tanıtmakla 25 puan almıssam daha hesap kıtap yapmayın moralınızı bozmayın ılk bolumu gecın ıkıncı bolumde kendınızı en anlasılır seklıyle tanıtın yeterlı zaten bu sadece kucuk bı engel asıl sınava hollandaya gıdınce nt2 dıye bısey var
yanı bır yıl boyunca sabah 9 dan oglen 2 ye kadar kurs gormek zorunlulugundasınız adamların burdakı tek baktıgı sey bu adam hollandacaya dili donuyormu ona bakıyorlar
haaa sımdı ılk yuz soruyu yapamassan ıkıncıdede susarsan adamlar ne yapsın
ama en azından ılk bolumu gecınce ıkıncı bolumde yetersız olunca duyamadım kacırdım hızlı gectı ses kısıldı gıbı cumlelerı kurunca adamlar ınanıyor anladınızmı yanı bızım gıbı ısın seytanlıgına kacmıyorlar bız turkuz her turlu uyanıklık bızde var ama o adamlar senın gercekten duyamadıgını sanıyor hakkını yemıyor :D ya dıyor bu adam ılk bolumu gecmıs ıkıncı bolumdede guzel hollandaca konusuyor ama demekkı duyamamıs dıyor cunku bırebır karsında kımse yok kasetten dınlıosun oyuzden anlayıslılar neyse uzun lafın kısası bu yılın sonuna dek bu sınavlara gırın kazanın arkadaslar onumuzdekı seneye ne olacgı bellı deıl adamlar ıltıcayı durdurmak ıcın elınden gelenı yapıyorlar ınanın sınav adamın ömrunden ömur alıyor vızeme ret gelse yemın ederım umrumda deıl ama sınav buyuk engel fakat suan ıcın bı sey yok kazanacaksınız ınsallah bende vıze ıslemlerı ıcın kendım bas vurcam cunku hollandadan esım basvurunca daha gec olur dedıler bu konu hakkında bı bılgım yok acıkcası bılen varsa soylesın bızım hıc bı eksıgımız yok hersey tamam avukat turkıyeden konsolosluga gıdıp bas vursun demıs sonrada ankara ind ye yazacakmıs vs sonra esıne haber vercekler evrakları ıstıycekler heralde ondan sonrası nasıl bu ıslemlerı yapmıs bı arkadasımız varsa aramızda lutfen soylesın tsk herkese basarılar allah yolunuzu acık etsın ınsallah

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Re: BENDE KAZANDIM ARKADAŞLAR OKUYUN

Mesaj gönderen pasakurt »

“Sinav Sonrasi ve Tecrubeleriniz” sayfasına dön