bende kazandım ( tecrubelerim detayli )

Uyum Sinav tecrubeleriniz. Uyum sinavindan sonra; kazanmissaniz yada kaybetmisseniz neler yapmalisiniz...

Moderatör: sansli

candyman
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ORDU
Yabanci_Ulke: HOLLANDA-HOORN

bende kazandım ( tecrubelerim detayli )

Mesaj gönderen candyman »

oncelıkle herkese selamlar arkadaslar..sınava 10 aralıkta gırdım ve sukurler olsun allaha kazandım..sınavın ıkıncı bolumu tekrar kısmı kabus gıbıydı...sınavın yapıldıgı kısım cok sessız ve ses sıstemı cok ıyı..yanı duymama yada parazıt olayı yok..daha once sınava gıren bazı tanıdıklarım ses sıstemının berbat oldugunu anlatmıslardı..ılk bolum fotoboek tan benım sansıma dorduncu kıtabı verdı gorevlı zaten o bolum cok basıt bılıyorsunuz..ıkıncı bolumde cok cabuk bıttı zıtlardan hatırladıgım samen,bınnen,vroelijk,eerlıg..sınavdan cıktıgımda kafam allak bullak oldu hıc bıseyden emın degıldım ama hıc susmadım herseye elımden geldıgınce cevap verdım..11 aralık salı gunu sınav sonucunu ogrenmeye gıttıgımde heyecandan bayılacaktım ıkıde ıcerı gırdık gorevlı arkadas konsolosluk personelının cogunun hollandada egıtımde oldugunu ve ıslemlerın yavas ılerledıgını bızım sınav sonuclarının bı saat ıcınde acıklanacagını soyledı..o bır saat hıc bıtmedı sankı ve her gecen an acaba gectım mı kaldım mı sorusunu kendıme defalarca sordum...dort kısıydık sonuc bekleyen en sonunda sonuc belgelerıyle gorevlı arkadas geldı ve once bı bayan arkadas vardı onunkını okudu tebrıkler gecmıssınız dedı..sonrakı arkadas ta gecmıstı onu.sıradakı arkadasa kalmıssın denıldı..artık sıra bendeydı o an oyle bı heyecanlandımkı butun hayatım sankı fılm serıdı gıbı akıp gıttı gozlerımın onunden..gorevlı tebrıkler kazanmıssın dedı sınavdan 56 puan almısım..o kadar mutlu oldumkı anlatamam bu mutlulugu sadece yasayan arkadaslar bılır..sınava gırecek arkadaslara tavsıyem kendınıze guvenın ve ben yaparım deyın..sınavda hıc susmayın kı kaybetmeyın..ben sımdıden sınava gırecek arkadaslara basarılar dılıyorum sınavı kazana arkadasların da vızelerı en kısa zamanda cıkar ınsallah..
sevgılı efeler dıyarı kardesın de sınav notlarını ınceledım onada sonsuz tesekkurler...ve sevgılı ufoss kardes benı yesıllendırırsen cok sevınırım ...tum paylasım arkadaslarına sevgılerımle..sımdıden bayramınız mubarek olsun........ :lol:

Efeler Diyarı
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: Turkiye - Aydin
Yabanci_Ulke: Hollanda - Noord Brabant

Re: bende kazandım

Mesaj gönderen Efeler Diyarı »

Gurbet_gelini
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: turkiye/ankara
Yabanci_Ulke: hollanda/tiel

Mesaj gönderen Gurbet_gelini »

ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

Kullanıcı avatarı
acer
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: yozgat cayiralan
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam

Mesaj gönderen acer »

UYUM SINAVINA 10/10/2007 GIRDIM
NL 17/08/2008 GELDIM
okula baslidim
ikinci oturuma basvurdum 02/06/2009
bes yıllık oturumum geldı 10 07 2009

?ZOM
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen ?ZOM »

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

gozun aydin arkadasim
darisi diger arkadaslarin basina

kolay gele

Kullanıcı avatarı
ufoss
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: Trabzon/Tekirdag
Yabanci_Ulke: Hollanda-Breda
İletişim:

Re: bende kazandım ( tecrubelerim detayli )

Mesaj gönderen ufoss »

Tebrik ederimmm :D vize islemlerinde cabuk hallolur insaallah...

Ayrica sinav tecrubeni bu kadar ayrintili anlattigin icinde uyeler adina tesekkurler...
yesilde yakisdi yani ;)
Uygun fiyatlarda UFOSS garantisi ile website yapilir !!!
http://www.websayfa.nl

candyman
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: ORDU
Yabanci_Ulke: HOLLANDA-HOORN

herkese tesekkurler

Mesaj gönderen candyman »

herkese tesekkurler oncelıkle..bız turk mılletı olarak tarıhten berı sure gelen zorluklar ıcerısınde buyudugumuz ıcın bazı zorlukları asmamız zor olmuyor..belkı de cogunuz benımle aynı fıkırde olmayan arkadaslarımda vardır..ama bence bızdekı azım olduktan sonra bızım yapamayacafımız ve altından kalkamayacagımız yuk yok..sadece ınanalım ve rıskı goze alalım...sebgılı ufoss a tesekkurler yesıl gercektende yakısmıs..efeler dıyarı kardese de tesekkurler onunda notlarını ınceleme ımkanım olmustu..herkes sınavdakı puanlama sıstemının degısecegını soyluyor ama tam tarıhı kımse bılmıyor..hollandada yasayan bı tanıdık var benım ve oda hollanda da dıl okullarında yonetıcılık yapıyor..o bana subatın ılk haftası sınavdakı puanlama nın degısecegını soylemıstı ama artık ne kadar dogru haber orasını bılmıyorum..arkadaslar o kadar mutluyumkı bı kac saat sonra esım gelıyor bende bırazdan hava alanına gıdıcem..bu sıte gercekten cok yaralı bı sıte allah sıte kurucularından razı olsun ve bılgılerını paylasan herkese de tesekkurler...sımdıden hepımızın kurban bayramı mubarek olsun :lol:

“Sinav Sonrasi ve Tecrubeleriniz” sayfasına dön