eskı arkadaslarımızı bu sıteye yonlendırelım

Sitemizde olan gelismeler..Yapilan duyurulari buradan takip edebilirsiniz.

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam belcika genk

eskı arkadaslarımızı bu sıteye yonlendırelım

Mesaj gönderen alper68 »

arkdaslar sıtemızde eskı arkdasların cogu yok buda baya bı eksıklık her konuda tecrubesı olanlar yok lutfen bıldıgımız ıletısımde oldugumuz arkadsalarımızı bu sıtemıze yonlendırelım

bener can
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: osmaniye
Yabanci_Ulke: belcika hamont

Re: eskı arkadaslarımızı bu sıteye yonlendırelım

Mesaj gönderen bener can »

alper68 yazdı:arkdaslar sıtemızde eskı arkdasların cogu yok buda baya bı eksıklık her konuda tecrubesı olanlar yok lutfen bıldıgımız ıletısımde oldugumuz arkadsalarımızı bu sıtemıze yonlendırelım
aslında bana msj geldı ufoss dan yanı msn adresıme. benım msn adresıme geldıyse herkese gelır. kımsenın cesaretı yok burda yazmaya yanı eskı sıtede bende yazmıyodum soru sormuyodum oylece her gun bakıp esımlede paylasıyordum burdakı bılgılerı. sımdı yenı sıtede artık yazmaya basladım dusuncelerımı ve yardımlasmaya. arkadaslar herkes yazsın bılgı ogrenmek ısteyenler cekınmesın yazsın. degılmı ama ....

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

selam Bener Can arkadasim,
soylediklerine bende katiliyorum..! cekinme utanmaya gerek yokki.. :(

burdaki uyeler, birbirlerini bu site sayesinde tanidi ve arkadas oldu yani onceden bi tanismisliklari, bi ahpapliklari yoktu ama simdi masallah herkes canciger kuzu sarmasi misali :)

bence cekinmeye hic gerek yok..! ilk zamanlar bende biraz cekingendim ama simdi nerden nereye geldim :)

arkadaslar paylasimda bulunmasaniz bile dusuncelerinizi yorumlarinizi bizimle paylasim gercekten bu bizim icin cok onemli..!

gorusmek uzere

kolay gele

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

alper68 yazdı:arkdaslar sıtemızde eskı arkdasların cogu yok buda baya bı eksıklık her konuda tecrubesı olanlar yok lutfen bıldıgımız ıletısımde oldugumuz arkadsalarımızı bu sıtemıze yonlendırelım
arayan bulur bence eski dilogren.com tasinmisdir,yeni uyelikle giriniz!!!!!gibi ..
http://www.ufoss.com halen webde hizmetde boylede girisleri izlerse girebiliy yeni uye olarak..ayriva ufoss.com web uzerindeki
eklermelere bu uyari verilse buyuk yazi slay olarak sorun cozulmus olur..yerel turk gazetelerede verilerek
ucretsiz duyuru yapilabilinir..

“Duyurular” sayfasına dön