!!! Anlamsiz konu basliklari silinecektir.....

Sitemizde olan gelismeler..Yapilan duyurulari buradan takip edebilirsiniz.

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
ufoss
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: Trabzon/Tekirdag
Yabanci_Ulke: Hollanda-Breda
İletişim:

!!! Anlamsiz konu basliklari silinecektir.....

Mesaj gönderen ufoss »

Arkadaslar site icinde dikkat etmiyoruz... Arama yapmadan soru soruyoruz...
Ayricada sorularimizin basligi anlamsiz. Boyle oluncada duzensizlik ve gereksiz yazilar ortaya cikiyor.
Arayanda aradigini bulamiyor soranda cevap alamiyor...Bu hepimizin iyiligi icin

Lutfen Yardim
BIr soru
Cok acil
Lutfen Cevap

seklindeki konular ve konu basliklari silinecektir.... Aksi taktirde forum okunmaz hale donusmek uzere !!!
Uygun fiyatlarda UFOSS garantisi ile website yapilir !!!
http://www.websayfa.nl

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Re: !!! Anlamsiz konu basliklari silinecektir.....

Mesaj gönderen sansli »

ufoss yazdı:Arkadaslar site icinde dikkat etmiyoruz... Arama yapmadan soru soruyoruz...
Ayricada sorularimizin basligi anlamsiz. Boyle oluncada duzensizlik ve gereksiz yazilar ortaya cikiyor.
Arayanda aradigini bulamiyor soranda cevap alamiyor...

Lutfen Yardim
BIr soru
Cok acil
Lutfen Cevap

seklindeki konular ve konu basliklari silinecektir.... Aksi taktirde forum okunmaz hale donusmek uzere !!!

haklisiin ufoss abi bunu bende bi iki kere yaptim ama sadece konuma baslik bulamadigim icin bundan sonra dikkat ederim sende haklisin bu sekilde forumda arama yapmak ve konu iceriklerini anlamak cok zor olaacak son zamanlarda baya bu sekilde konu acildi gercektende,ben kendi adima konusayim daha dikkatli olmaya calisicam emin olabilirsin saygilar,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

jemdenise
Mezun-BE
Mezun-BE
İletişim:

Mesaj gönderen jemdenise »

arkadasim kusura bakmayin ben yeniyim ve yardima ihtiyacim oldugundan acele yazdim.
sitenizi inceledikten sonra cok begendim ve bu sitedeki siz degerli arkadaslarin bana yardimi dokunacagini umut ediyorum.
ben yaklasik 2 aydir belcikadayim ve kiz arkadasimin evinde kaliyorum her an yakalanirim diye fazla disarida cikamiyorum.burda Foyer diye bir yardim kurulusu varmis onlar kacak olan insanlara yardimci oluyorlarmis.kiz arkadasim ve ben evlenmeyi dusunuyoruz ve bu konu hakkinda ne yapmamiz gerektigini bilmiyorum.evlilik icin turkiyeden beraberimde nufus kayit ornegi ve bosanmis olduguma dair evralarida getirdim fakat daha ne gibi evraklar gerekiyor bilmiyorum.bana bu konu hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.
saygilarimla

Kullanıcı avatarı
admd
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen admd »

jemdenise yazdı:arkadasim kusura bakmayin ben yeniyim ve yardima ihtiyacim oldugundan acele yazdim.
sitenizi inceledikten sonra cok begendim ve bu sitedeki siz degerli arkadaslarin bana yardimi dokunacagini umut ediyorum.
ben yaklasik 2 aydir belcikadayim ve kiz arkadasimin evinde kaliyorum her an yakalanirim diye fazla disarida cikamiyorum.burda Foyer diye bir yardim kurulusu varmis onlar kacak olan insanlara yardimci oluyorlarmis.kiz arkadasim ve ben evlenmeyi dusunuyoruz ve bu konu hakkinda ne yapmamiz gerektigini bilmiyorum.evlilik icin turkiyeden beraberimde nufus kayit ornegi ve bosanmis olduguma dair evralarida getirdim fakat daha ne gibi evraklar gerekiyor bilmiyorum.bana bu konu hakkinda bilgi verirseniz cok sevinirim.
saygilarimla

ben sana anlatayim passaport ve vizesi ustunde olcak vizeli turkiyeden alinmis bekarlik belgesi evlenme ehliyet belgesi ikametgahnufus cuzdani yeterli ama bu 4 sene onecydi simdi kiz arkadasin gifdip sorcak belki baska seyler klenmis yada cikmis olabilir sonra bunlari tercumana cevirtceksin sonra tamam kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam belcika genk

Mesaj gönderen alper68 »

belcıak bolumunde ıkı kere acılmıs baslıklar var ya onlara bı el at ugur abı ya

“Duyurular” sayfasına dön