Deniz giyimi üzerine

Eglenelim birazda degilmi? Fikralar. Komik resimler. Karikaturler.. Hikayeler. Guzel Yazilar.

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Konulari uygun basliklar altinda yayinlamaya ozen gosterelim. Ornek =Fikra ise fikrada Siirse siir bolumunde
Beginner hicabundantleones
Beginner offline

Turkiye_Sehir: Türkiye-İstanbul
Yabanci_Ulke: İspanya-Barselona

Deniz giyimi üzerine

Mesajgönderen hicabundantleones » 06 Haz 2017, 07:28

Merhaba arkadaşlar. Yaz geldi, tatil sezonu başladı. Tatille birlikte alışveriş sezonu da başladı tabii. Öncelik bikini alışverişinde. Epeydir aynı şeyleri giyiyorum, eridi ardık mayolar tekrar tekrar giyilmekten. Son 2 senedir dikkatimi örgü modelli bikiniler çekiyo. Bu sene hele iyice moda oldu, her mağazada var mutlaka. Mayo ve iç giyim denenmiyor mağazalarda malum. İnternetten alırken de emin olamadım o yüzden almadan önce size danışiyim dedim.

Örgü bikini modelleri çok şahane. Hem biraz vintage bi duruşu da var ama rahatsız etmiyo mu onlar ya? Yani ne bileyim bakıyorum böyle iplikleri merserize gibi. Sert olmaz mı merserize nispeten pamuklu ipliğe göre? Bi de su çekip gevşerse nolur? Durduk yere 2 giyişte çöpe atmak için dünya para vermeyelim mayoya yani. Ben astarlısını da gördüm ama bikini bu astarsız da var. Örgü sonuçta yani şişin geçtiği yerde delik var teknik olarak insanın orası burası açılmaz mı? Ay çok istiyorum almak ama kafamda deli sorular…

Bi de geçen arkadaşımla alışveriş yaparken aman canım iç giyim ile hiç fark yok arasında ha don sütyen giymişsin ha bunu dedi, iyice sinirim bozuldu. Ya örgüden sütyen var da ben mi bilmiyorum? Bence düz renk, desensiz şekilsiz mayolar daha bi iç çamaşırı gibi duruyolar. Bazıları iple bağlanmıyo hatta sütyen gibi kopçası var. Ay yıllar sonra iyi ki bi şey alasım geldi yani hevesim kursağımda adım adım gelen yazı izliyorum. Daha alışveriş yapıcam da bavul hazırlıycam da kocama kapris yapıcam :) İlk adımda takıldım ilerleyemiyorum. İlk moda olmaya başladğı yıllarda parmak arası terlikler konusuda da çok endişeliydim ama şimdi şıpıdık terlikler hepimizin ayağında. İnşallah bunda da endişelerim boş çıkar ya çok güzeller amaaa...

Kısacası hanımlar önce biraz örgü bikini modelleriyle ilgili bilgi lazım bana. Rahatlığı, kullanışlılığı, dayanıklılığı vb. konularında… Sonra hem hanımlar hem beyler bana lütfen bunların bikini veya erkek deniz şortu ürünlerine nasıl benzediğini açıklarsa çok memnun olurum. Bir garip arkadaşın deli deli konuşmasına bikinimi kurban etmek istemiyorum çünkü. Çoğunluğun fikri de böyleyse yapacak bir şey yok tabii :(

“Eglenelim, Gulelim ve Stres Atalim” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir