TURKIYEDE YAPTIGINIZ TOETS GESPROKEN NEDERLANDS 37 PUAN

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

TURKIYEDE YAPTIGINIZ TOETS GESPROKEN NEDERLANDS 37 PUAN

Mesaj gönderen mehmet1978 »

MERHABA ARKADASLAR TURKIYEDE YAPTIGINIZ TOETS GEPROKEN NEDERLANDS BURDA YAPMANIZ GEREKMIYOR EYER 37 PUAN ALMISANIZ BURDA O SINAVDAN MUAF OLUYORSUNUZ< SOCIALE DIENST ARAYIN ONLAR GERKLI BILGIYI VERIYORLAR SEVGILERLE MEHMET :geek: :geek:

not:lutfen yazilarinizi buyuk harflerle yazmayiniz
buyuk harfle yazmak sitede bagirmak anlaminda oldugundan hos karsilanmamaktadir,sadece vurgulamak istediginiz kismi buyuk harfle yazarsaniz seviniriz,,,kolay gelsin

meraba arkadaslar turkiyede yaptiginiz toets gesproken nederlands burda yapmaniz gerekmiyor eger 37 puan almissaniz burda o sinavdan muaf oluyorsunuz socialedienst i arayin onlar gerekli bilgiyi veriyorlar sevgilerle MEHMET

ceren 42
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: turkiye=konya
Yabanci_Ulke: hollanda=delft

Re: TURKIYEDE YAPTIGINIZ TOETS GESPROKEN NEDERLANDS 37 PUAN

Mesaj gönderen ceren 42 »

merhaba arkadaslar! bisey sorcam ben turkiyede sinava girdim 2007 de. kitaptan 100 ,.
dilbilgisinden 38 aldim. sinavi kazandigima dair belgeyi kaybettim :roll: .ben simdi hollandadayim sinav belgem yok bu kanundan yararlanabilirmiyim :?: bilgisi olan varsa lutfen beni aydinlatsin :idea: .valla cok stresliyim . kendinize iyi bakin

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

cengiz
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen cengiz »

meraba arkadaslar ben turkiyedeki sinavdan aldigim puan..
kitap bolumunden birinciden 97
ikinciden 19 aldim
ben nelerden muhaf olabilirim bilginiz varsa yazarsaniz memnun olurum
tesekkurler

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen mehmet1978 »

merhaba arkadaslar sadece toets gesproken Nederlands ta muaf oluyorsunuz eyer 37 puan almis saniz bundan muaf oluyorsunuz, Ben gecen hafta sociale dienst te mektup aldim turkiyede yaptigim toets gesproken nederlands muaf tutuldugumu soyluyorlardi eyer sociale dienst ararsaniz size gerekli bilgileri vercekler,, baska yadimci olabilecegim bir konu olursa seveseve yardimci olurum sevgilerle mehmet :arrow: :geek: :geek:

ikram
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen ikram »

ya arkadaslar bana yardim edin lutfen bnede bahsettiniz sinavlara girim fakat turkiyede aldigim sinav kagitlarinda 1. bolum yada ikici bolum die bi puanlama yapilmamis yanlizca geslaagd yazior ne yapacagim simdi bende girdim resimli ve tgn toetsa amaa anlasilir bi puanlama tablosu yok ben anlamadim

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

geslaagd yazmamasi lazim arkdsm voldoende yada onvoldoende yazar...sana 2 yada 3 sayfa (tam hatirlayamiyorum simdi) gelmis olmasi lazim ilk sayfada yazar voldoende yazar yanindada puani yazar...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

pyschoo28
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: giresun
Yabanci_Ulke: HOLLANDA

Mesaj gönderen pyschoo28 »

arkadaslar gecen haftabelediye ile konusmam vardi bende 2. bolumden 32 aldim kadin 37den dusuk aldigin icin bu sinava tekrar girecen dedi zor degil zaten rahatca alinacak bir sinav bence takmayin dil ogrenmeye bakalim artik

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön