Hollandadaki Dil Okullari..!

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Re: Hollandadaki Dil Okullari..!

Mesaj gönderen helin »

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

mmrb arkdsm oncelikle hosgeldin hollandadaki hayatinda sana bol sanslar sinavlarinda ve okul hayatinda basarilar diliyorum,,,
soruna gelince bende rotterdamdaki albeda college nin iyi oldugunu duymustum,,,ustelik simdi ucretsiz hollandaca dersler verdiklerini duydum belki okul bulana kadar isine yarayabilir,,,kolay gelsin,,,
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

eemayda
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: rotterdam

Mesaj gönderen eemayda »

yardimlariniz icin herkese tesekkurler arkadaslar bir kac sorum daha olacakti ogrendigim kadariyla universite mezunlarina yonelik ayri kurslar varmis bilgisi olan var mi bir de volksuniversiteit diye baska bir okul bulduk haftada 3 saatlik bir kursla hazirliyorlar sinava duyaniniz var mi hic ?

Aslinda biraz stresliyim en dogru karari vermeye calisiyorum belediye 3 hafta sonrasina randevu verdi ind de oyle en kisa zamanda en yogun sekilde dili nasil ogrenebilirimin yollarini ariyorum tabi en iyi kursu bularak.//

ismailuysal
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda-zaandam

Mesaj gönderen ismailuysal »

zaandamda dil okuluna giden varmi ben subatta baslayacagim

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön