Dordrecht daVinci college

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
sekerpinari
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda-denhaag

Dordrecht daVinci college

Mesaj gönderen sekerpinari »

Merhaba arkadaslar ben suan daVinciye gidiyorum NT2 icin ama acikcasi paylasmak istedigim ben belcikdan geldigim icin benim hicbir sekilde okul kitap ve ders ucretlerinde yardim etmiyor ve IB grup tan yardim alamiyorsunuz cunku sizi burada belcikadan geldiginiz icin dil biliyor olarak kabul ediyorlar bence o yuzden belcikada alidginiz dil kursuna daha iyi sarilin ve sitedeki derleri daha iyi takip edin ..
Ozel olarak gittiginiz icin tabiki ders ucretlerini siz kendiniz oduyorsunuz hicbir sekilde taksit imkanida tanimiyor 3 aylik anlasma yapiliyor ve saati 7,5 eurodan ders aliyorsunuz tabiki saatleri size kalmis ancak vermis olduklari ogrenci karti ile istediginiz zaman okul saatleri icinde okula gidip bilgisayar derslerinden yararlanabilirsiniz ancak ogretmenler sizlerle ilgilenmez .dersleri iki yonden aliyorsunuz normal ders saatleri gunluk 3 saat bu uc saatin ilk 1,5 saatinde bilgisayarda ders calisma programlarindan geri kalan saati ogretmenler esliginde ben 3 gun gidiyorum ama tavsiyem 2 gun tercih etmeniz ozelliklede pts ,sali,yada persembe gunleri o gunler daha kalabalik gruplar halinde ders aliyorsunuz ama bir yandanda dogruyu soylemek gerekirse daha gitmeyi dusunuorsaniz ozel ogretmenden ders alin o daha yararli olur iyi calismalar
benim yasama sevincim senden kaynaklanan bir duygu degil bu benim dogamda var
http://www.sekerpinari.azbuz.com

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: Dordrecht daVinci college

Mesaj gönderen fyesil »

Kullanıcı avatarı
sekerpinari
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda-denhaag

Re: Dordrecht daVinci college

Mesaj gönderen sekerpinari »

evet ben suanda hollandaca film muzik dinliyorsam yada disarida insanlarla anlasabiliyorsam okulda hocalarima derdimianlata biliyorsam bu sitedeki dersler sayesindedir tesekkur ederim buaralar okuldan dolayi giremiyordum siteye ve baya karisklik olmus bana gelen ozel msj lardan anladigim kadariyla oyuzden boyle bir ayrim yapmak gerliysi iyi calismalar arkadasim kolay gelsin
benim yasama sevincim senden kaynaklanan bir duygu degil bu benim dogamda var
http://www.sekerpinari.azbuz.com

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön