DIL OKULUNA, NT2 Seviyesinde Basliyorum (Belediye sponsorlu)

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Huzur
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belcika

Re: DIL OKULUNA, NT2 Seviyesinde Basliyorum (Belediye sponso

Mesaj gönderen Huzur »

Sslm arkadaslar yazdiklariniza soyle bir goz attim pek de ic acici degil gibi gorunuyor bu okul isleri Hollandada, ben su anda belcikada yasiyorum nasip olursa onumuzdeki ayin ortalarinda Hollandaya tasinicam, Dandini kardes bende Dordrechte geliyorum neresinde oturuyorsun senden dil okullari hakkinda bilgi almak isterim.Ben Belcikada 3 tane okul bitirdim ve burdaki okul sistemi cok iyi vede cok az az bir ucret karsiligi gidiyoruz, yazdiklariniz rakamlar cok fazla burda 25 euro karsliginda bir okuloa gidebiliyorsunuz oda zaten kurs surecinde size verilen kitaplarin, dergilerin parasi gerisini devlet karsiliyor.Neyse hakkimizda hayirlisi olsun.Herkeze slm lar arkadaslar.

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön