NT2 sinavini kazananlara odenen para

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
nilim
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: balikesir
Yabanci_Ulke: hollanda-almere

NT2 sinavini kazananlara odenen para

Mesaj gönderen nilim »

merhaba arkadaslar, ben diplomami alali 1 ay oldu butun sinavlari 1 kerede aldim, toets turkiye'de yaptigim ve puanim yuksek oldugu icin muaf oldum..bu arada hollanda'ya 2009 da geldim..benim okuldan bir arkadasim diplomasini yeni aldi sadece portfolio sinavini 2.de aldi ona mektup gelmis..nt2 sinavi kazandiginiz icin 270 euro size odenecektir diye bana gelmedi..aranizda boyle bir para alan varmi acaba bunu almak icin daha onceki yillarda gelmis olmak mi gerekiyor..bilgisi olan varmi bu konuda?

nilim
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: balikesir
Yabanci_Ulke: hollanda-almere

Re: NT2 sinavini kazananlara odenen para

Mesaj gönderen nilim »

kimsenin bilgisi yok sanirim..ben gerekli yeri yeri esime arattim..ama baktimki karsi taraf israrla hayir ondemiyor diyor.telefonu ben aldim dilimin dondugunce yasadigim haksizligi anlattim..sonra bsn numarami dogum tarigimi ismimi telefon numarami aldi collegasina soracakmis..1 hafta oldu ses yok derken belediyeden kagitgeldi..bankpasimin kopiesini istiyorlar yani odeme yapacaklar..benim gibi olan varsa hakkini arasin..

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön