Cocuk Kres parasi

NT2 sinavi ve Inburgeringsexamen icin Testler alistirmalar, Soru ornekleri ve Dil okullari ve Arkadaslarin Tecrubeleri

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
de_leerling
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: gaziantep
Yabanci_Ulke: hollanda

Cocuk Kres parasi

Mesaj gönderen de_leerling »

arkadaslar 1,bucuk yildir avrupadayim..bir yil resmi glasvezel isinde calistim ve 12.aydan sonra kontrat bitiyor.esim hamile esim yalniz calisacak dogumdan sonra ve ben sadece gunduz okuluna gidicem ve isssizim yani.esim full time calisiyor,.sitede benim duruma benzeyen bi kac arkadas cocugu krese yollayip belasting ve gemeenteden bu paranin bi kismini karsilamis.biz de bu haktan yararlanabilecek miyiz?

trytosurvive
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda Nijmegen

Re: Cocuk Kres parasi

Mesaj gönderen trytosurvive »

kinderopvang toeslag hakkin var elbette.. http://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/c ... _toeslagen

Buradan Digid ile sen ya da esin giris yaparak online olarak bile basvurabilirsiniz...

alles38
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: kayseri

Mesaj gönderen alles38 »

ekımde cocuk parası dusuyor haberınz olsun fazla cocuk yapmayın.

de_leerling
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: gaziantep

Mesaj gönderen de_leerling »

trytosurvive yazdı:kinderopvang toeslag hakkin var elbette.. http://www.belastingdienst.nl/wps/wcm/c ... _toeslagen

Buradan Digid ile sen ya da esin giris yaparak online olarak bile basvurabilirsiniz...
saolasin kardesim

“NT 2 & Inburgeringsexamen Sinavlari ve Dil Okullari..!” sayfasına dön