Üniversite "Ada"m

Kendinizi Tanitin Dusuncelerinizi Belirtiniz.. Ufoss Ailesi icin neler yapabilirsin. Ufoss Ailesi senin icin neler yapabilir. Seni arasak nerde bulabiliriz

Moderatör: sansli

hicabundantleones
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Türkiye-İstanbul
Yabanci_Ulke: Ä°spanya-Barselona

Üniversite "Ada"m

Mesaj gönderen hicabundantleones » 15 Kas 2016, 07:05

Üniversiteyi Kıbrıs'ta Yakın Doğu Üniversitesi'nde okumuştum. Kıbrıs’ta okuduğum dönemleri gerçekten çok özlüyorum. Çok güzel anılar biriktirdim bu güzel adadaKıbrıs’ta öğrenci olmak maddi açıdan zor tabi. Ama bir şekilde idare ediyorsun. Ev arkadaşlarım kader heralde o kadar güzel insanlar ki okul bitti ama biz aynı şehre yerleştik ve iş bulduk. Ailenin tek çocuğuyum ama aynı karından olmasa da iki tane kardeşim var diyorum hep. Kıbrıs’ta çok güzel dostluklar ve anılar bıraktım diye düşünüyordum ki öyle olmadı. Eğer Kıbrıs’ta okumayı düşünüyorsanız ve hiçbir fikriniz yoksa önceden gidip gezip öğrenebilirsiniz. Pasaport felan gerekmiyor zaten. Bir kimlik bir de Kıbrıs uçak bileti yeterli. İnanın öğrenci cenneti denebilir ada için. Her yeri ayrı bir güzel. Zaten sadece gezmeye gittikten sonra kararınız kendiliğinden değişecektir. Özellikle bu zamanlarda çok güzel. Yazın fazla sıcak oluyor ama ideal havası için Ekim Kasım gibi gitmeniz daha iyi olur.

“Kendinizi Tanitin, Dusuncelerinizi Paylasin” sayfasına dön