almanya icin onerileriniz

Kendinizi Tanitin Dusuncelerinizi Belirtiniz.. Ufoss Ailesi icin neler yapabilirsin. Ufoss Ailesi senin icin neler yapabilir. Seni arasak nerde bulabiliriz

Moderatör: sansli

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

Re: almanya icin onerileriniz

Mesaj gönderen reisbey2008 »

tesekkurler kardesim allah razi olsun

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

bende cok uzuldum arkdsm bayram gunu isten cikarilmana inanki...ama umarim bu senin icin bi hayirdir ve daha iyi bi ortamda daha iyi sartlarda bi kapi acilmasi icin bi baslangictir diye diliyorum...iyi dusunun iyi karar verin...umarim hersey gonlunuzce olur...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

Kullanıcı avatarı
xmultecix
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Turkiye
Yabanci_Ulke: Hollanda

Mesaj gönderen xmultecix »

Bencede iyi dusunup karar verilmesi gereken bir konu,umarim hersey gonlunuzce olur.

reisbey2008
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: oss/hollanda

Mesaj gönderen reisbey2008 »

umarim.insallah hayirlisi olur

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Mesaj gönderen kuzey2329 »

slm sevgili arkadaslar...cok sukru belcikaya cvardik okula kayitta olduk simdi sira okurken nasil gecinicez sikinti basladi haliyle esim calsiyor ama ben evde oturuyorm bir gelir yok...bu issizlik maasi alan kardeslerim basvuru asamasni sirasi ile yazarlarsa cok sevinirim..ben wallon bolgesinde yasiyorum bu arada..gecmise donuk 1250gun sigortam var ki ben belcikay geldikten sonra sigortadan dusurdu beni patronum ssk hesap dokumanlarim var elimde ve birde is yerinde calismaya basladgim ve ayrildigim tarih yazili bir ust yazim var ve bunlarin hepsini trde ingilizce tercume ettirdim...simdi bilgisi olan esine issizlik odenegi baglatan kardeslerime soruyorum ONEM'e mi yoksa FOREM' mi kayit yaptirmamaiz gerekli..kayita giderken bu belgeleri yanimizda olmalimi? baska evrak gerekmi? banka hesabi actirmamiz gerekmi?...yada belikada bir gun dahi olsa calsimak lazim diye yazan arkadaslar var bir yerde gidip calsitiktan sonrami gidip basvurmaliyiz...???? yardimci olursaniz sevinirim arkadaslar cunku okula gderken bir yool parasi sigara parasi verseler yeter..kendinize iyi bakin aeol

“Kendinizi Tanitin, Dusuncelerinizi Paylasin” sayfasına dön