turkiye ye geri donus:)

Kendinizi Tanitin Dusuncelerinizi Belirtiniz.. Ufoss Ailesi icin neler yapabilirsin. Ufoss Ailesi senin icin neler yapabilir. Seni arasak nerde bulabiliriz

Moderatör: sansli

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

turkiye ye geri donus:)

Mesaj gönderen fyesil »

uzun bur aradan sonra buraya geldik sitede bazi degisiklikler olmus. ugur kardesim senden Allah binlerce kez razi olsun tabiki esindende.

3 hafta once kesin donus yaptik esimle beraber turkiye ye acikcasi biryerlerden bicak gibi kesmek gerekiyordu. bizde yapalim dedik ve turkiye deyiz. simdiden Allah yar ve yardimcimiz olsun. burada aslinda ugur kardesimin bildigi gibi is kurmayi dusunuyordum fakat onumuz kis mevsimi oldugu icin erteledim. suan bir firmada calisiyorum dis ticaret mudur yardimcisi olarak ve sukurler olsun maasimda turkiye sartlarina gore iyi. firmalarin en onemli tercihi ingilizce bilmek ve varsa extra yabanci dil extra maas demek bide extra pasaport bayagi bir isinizi kolaylastiriyor. acikcasi uzuldum bu zamana kadar niye bekledim gecen senelerden gelseydim diye ama hayirlisi boyleymis. turkiye ye donmek isteyenlere tek tavsiyem bicak gibi herseyi kesmek bugun yarin degil hemen donmek. yoksa omur orada bitirirsiniz. aslinda hollandaya yeni gidecek arkadaslara da koseyi donecegiz mantiginiz varsa hic gitmeyin, orada yasayanlar bilirler benim ne demek istedigimi.

neyse allah herkesin yar ve yardimcisi olsun sevgili kardesim ugur eger turkiye ye gelirsen haberim olsun telefon numarami sana watisup dan yollarim.
tum arkadaslarima dualarimla hakkiniz helal ediniz .

Fatih Yesiltepe

hatice25
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Erzurum
Yabanci_Ulke: Rotterdam
İletişim:

Re: turkiye ye geri donus:)

Mesaj gönderen hatice25 »

Kullanıcı avatarı
pars
Gonullu
Gonullu
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda

Re: turkiye ye geri donus:)

Mesaj gönderen pars »

Tebrik erderim kararinizdan dolayi. Hayirli olur insallah. Allah nasip ederse bizde bir kac ay icinde donus yapmis olucaz. Turkiyede is kuruyorum onun hazirlik asamasindayim su anda. Hollanda da gecirdigim 5 seneye yazik oldu. Kendim zaten cok donmek istiyordum. Ama cocuk olduktan sonra donme kararirini almak dahada kolay oldu. Cocugum Allahin izni ile kendi vataninda buyuyecek. Allah kesin donus yapmak isteyenlerin isini rast getirir umarim. Saygilar
NE MUTLU TURKUM DIYENE

“Kendinizi Tanitin, Dusuncelerinizi Paylasin” sayfasına dön