Youtube'den ingilizce ogren

Online ingilizce. Ingilizce destek sitesi. Sozluk

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
ufoss
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: Trabzon/Tekirdag
Yabanci_Ulke: Hollanda-Breda
İletişim:

Youtube'den ingilizce ogren

Mesaj gönderen ufoss »

Uygun fiyatlarda UFOSS garantisi ile website yapilir !!!
http://www.websayfa.nl

ahmet61
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: almanya
İletişim:

Re: Youtube'den ingilizce ogren

Mesaj gönderen ahmet61 »

Arşivime ekledim.

can.demir63
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda-Amersfoort

Mesaj gönderen can.demir63 »

ahmet61 yazdı:
20 Eki 2021, 17:46
Arşivime ekledim.
Abi direkt canlı özel ders olan sistemler de var onları da öneririrm. Youtube'dan çalışmak iyi ama ödev almak ve anlamadıklarını sorma gibi şeylerin olmaması gerçekten çok aksatıyor süreci ben o yüzden mesela Youtube'dan çalışmayı bıraktım. Şu sıralar GoStudent adlı bir uygulama kullanıyorum tam olarak bu dediğim şey için kullanılıyor, birebir özel ders var ve istediğin tüm seviyede dersler alabiliyorsun. Bir de anlamadıklarını zaten verdikleri ödeve yapamayınca adamlar sana ona göre konu haritası çıkarıyor öyle çalışıyorsun baya yararlı bir şey olmuş yani. Youtube bedava ama yanda aldığın kitaplarla bu sistemden daha pahalı oluyor. https://promo.gostudent.org/tr/ozelders ben yakın zamanda bu linkten girdim indirim günleri falan olunca yakaladım bakıp buradan devam edebilirsin %10 indirimli satın alabiliyorsun buradan.

Selen.Ozerbay
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: İstanbul
Yabanci_Ulke: İngiltere - Brighton Hove & Albion

Mesaj gönderen Selen.Ozerbay »

can.demir63 yazdı:
09 Kas 2021, 08:49
ahmet61 yazdı:
20 Eki 2021, 17:46
Arşivime ekledim.
Abi direkt canlı özel ders olan sistemler de var onları da öneririrm. Youtube'dan çalışmak iyi ama ödev almak ve anlamadıklarını sorma gibi şeylerin olmaması gerçekten çok aksatıyor süreci ben o yüzden mesela Youtube'dan çalışmayı bıraktım. Şu sıralar GoStudent adlı bir uygulama kullanıyorum tam olarak bu dediğim şey için kullanılıyor, birebir özel ders var ve istediğin tüm seviyede dersler alabiliyorsun. Bir de anlamadıklarını zaten verdikleri ödeve yapamayınca adamlar sana ona göre konu haritası çıkarıyor öyle çalışıyorsun baya yararlı bir şey olmuş yani. Youtube bedava ama yanda aldığın kitaplarla bu sistemden daha pahalı oluyor. https://promo.gostudent.org/tr/ozelders ben yakın zamanda bu linkten girdim indirim günleri falan olunca yakaladım bakıp buradan devam edebilirsin %10 indirimli satın alabiliyorsun buradan.
Ben bu noktada Can'a katılıyorum. Biliyorsunuz İngiltere bu noktada gerçekten çok ağır şartlar gerektiriyor ben de bir süre pandemi iş bulamadığımdan parasız eğitimleri çok araştırdım çoğu da yardımcı oldu ama sonuç olarak elimde hala birkaç soru vardı özellikle inversions gibi gayet kompleks konularda. Tam o noktada burs da çıktı geçtim ingiltereye, pratik yapma imkanım oluştu fakat tabii ki oradaki kurslar için yeterli değilim Türkçe konuşup anlaşabileceğim birkaç hocaya ihtiyacım var. GoStudent'ı daha önce de gördüm deneyemedim ama indirime de girmişken bakmayı planlıyorum umarım işime yarar yoksa bu küçük üniversite şehrinde dil sıkıntsından daha da daralıp kalacağım.

“Ingilizce - English” sayfasına dön