ucuz tel acma hollandadaki ev is telefoon numaralarina

Internette Sanal Dunyadan Gelismeler

Moderatörler: sansli, xmultecix

rojin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: KONYA
Yabanci_Ulke: NL-AMSTERDAM

Re: ucuz tel acma hollandadaki ev is telefoon numaralarina

Mesaj gönderen rojin »

nevilen tsk arkadasim bankot numarasiyla demin baktim istanbuldan teslim alinmis ama gerisi yok 11.05.09 ben hollandadan turkiyeye gonderdim.tnt 12 mayista trye gondermis 14 te istanbulda ve halen KONYA ya ulasmadi walla teknoloji super umarim bu hafta konyada olur.gerci 19 mayis nedeniyle resmi yerler kapali ama problem cikmasinda bazilari ulasmaz dediler trde problem cikmaz umarim hollandacam olmadigi icin ptt den takip ettim bankotla kolay gelsin herkese.

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

rojin yazdı:konuyla alakasiz ama genede bu baslik altinda yazmak istedim kusura bakmayin.tnt post ile turkiye ye gonderdigimiz bi paket kac gun icinde ulasir ve mutlaka ulasiyormu ??????????cvp yazarsaniz memnun olurum tsk .

cuma aksami 18,den once postaya teahutlu(aangetekent)atarsaniz pazartesi ogleyin de posta Dagitim servisinde!! ups ler daha dikkatli dir tnt ye nazaran!!!
Gumruklu posta islereine dikkat ediniz!!Gonderdiginiz bir kutu icin 50 euro dan asagi ise bir sey sorun cikmaz!! icinde ne oldugunu yaziyorsunuz tek tek bilginize Holabnda posta cikis bakiliyor(Gumruk)!!

metod_man
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kahramanmaras
Yabanci_Ulke: hollanda-rotterdam

Mesaj gönderen metod_man »

s.aleykm

oncelilkle roterdamdan herkese merhabalar.sitenizi uzunca bir zamandir takip ediyorum.etkinlilerinizden de bayagi yararlaniyorum.hollandaya geleli.6 yil oldu.suan spor ogretmeni { gjmleraar}olarak bir basisschool da calsiiyorum.yazi yazmak bugune kismetmis,bende telefon hakkinda sizlere bir link vereyim istedim.ama benimkisi tamamen ucretsiz.sadece linki tiklayip download yapiyorsunuz.bu kadar gerisini takip edip dolduruyorsunuz.gercek isim yada e-mail adresi yazmaniza gerek yok cunku bildirim link yollamiyor.dolayislada gereksiz.ama doldurmaniz mecburi.
bir sey daha bu arama sadece sabit ev telefonlarina dunyanin her yerine arayabiliryosuznuz pc den ev tlf larina.her arama yaklasik 16 dk ve bu programi her yuklediginizde 5 yada 6 arama hakki veriyor
toplamda 120 dk
bu hakkiniz bittiginde kredi istiyor hakli olarak. sizde napiyorsunuz.bu programi pc den tamaamen siliyorsunuz.tekrar werdigim adresi bir daha yukluyorsunuz,bu her seferinde boyle gidiyor.yuklemesi tam olarak 1,5dk bu kadar kolay.adres:http://www.voipraider.com/getfrommir...Voipraider.exe

herkese kolay gele

helin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Den Haag

Mesaj gönderen helin »

dserci
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Bayburt
Yabanci_Ulke: Almanya-Köln

Mesaj gönderen dserci »

Merhaba Arkadaslar,

ben http://www.dcalling.de VoIP Servicini kulaniyorum ve cok memunum.
Türkiyeden kulanabilicem bir ayni sekil bir Servis varmi?

Kullanıcı avatarı
ufoss
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: Trabzon/Tekirdag
Yabanci_Ulke: Hollanda-Breda
İletişim:

Mesaj gönderen ufoss »

turkiyeden bedava avrupayi arama yok malesef.. yine oralarda nonoh vs vs kullanilabilir..

Turkiyede http://www.telekutu.com/ firmasi var... fiyatlarina bi bakin derim
Uygun fiyatlarda UFOSS garantisi ile website yapilir !!!
http://www.websayfa.nl

dserci
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Bayburt
Yabanci_Ulke: Almanya-Köln

Mesaj gönderen dserci »

tskler

hatice25
NT3
NT3