Hollanda da Boclularin(icralik)durumdakiler Dikkatine Uyari

Bilgisayar dunyasinda gelismeler...Yazilimlar. Donanimlar..Isinize yarayacak programlar

Moderatörler: sansli, xmultecix

arar_55
Gonullu
Gonullu

Hollanda da Boclularin(icralik)durumdakiler Dikkatine Uyari

Mesaj gönderen arar_55 »

Hollanda bir cok nedenle Boclu calisan issiz kalmis odenek alan kisileri UNUTMAYINIZ KENDI ISINIZI TAKIP EDINIZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! schulsanering(afkopen)
(icralik)olanlarin hic bir neden sorulmaz sizin Elinizdeki Araba(emanet Arac)dahil trafik polisi tarafin dan el konulmakdadir bu yuzden Ulke vatandaslarimizin dikkatine!!!!!!!!!!!!!!
Borclari olanlar hollandada ki yardim(kurum)larindan basvuru yapmis olmalari gerekmekdedir!
Ev giderleri, saglik soigorta borclari,nuon(gas Elektrik)su vergi borclari(afkopen) borclari yari yari ya dusurerek odeme!!! her nedennle banka borclari dahi bunun i cin simdiden gelen kagitlari kopyeleri tarih atip geri yollayiniz odeyemediginiz bu yuzden
isci vatandaslar cwi kurumun dan(belediye sosyal isler dairesinden(gemeentebank) yardim isdesinler gecikmeyiniz iflas odeyemez durum dayiz resmen bilgi versinler

Unutmayiniz!!

Is yeri acmis olup iflas durum dakiler icin bunlar icin de iflas islem ofislerinden(Avukat)lardan
acilen yardim etysinler NOt Turkiyeden is yaparak Hollan dada baska meslek talin da texitil,ev mobilya vs!!! hangi isde uzmanlik alani ise Amsterdam daerkez kucuk iflas etmis esnaflarin Elinden tutmak dadir@!!

p/m genis bilgi schuldsanering durumundan faydalanma!!!!!!!

is kurmada baska ise adim atma durumun da 30,000 kredi faizsiz veriliyormus!
NOt bu borc alis veris(kucu esnaf)larda isletmecilik bir is yeri ilerlemesi icin surekli satis yapabilecekler icin gecerlidir,Eski isde iflas edip bas ka isde firma is verenn olarak calismaya adim atmak icin!!!!!!!!
bu durum da on gorusmeler gerekli uygulama!!!!!!!!!!!

“Bilgisayar ( Hardware, Software )” sayfasına dön