HOLLANDANIN TUM SEHIR VE BOLGELERI ICIN YAZ KURSU VE DIGER..

Bu bolumde reklamlarinizi yayinlayabilir. Sirketinizi tanitabilirsiniz. Egitim eglence seyehat vs vs..

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
darısıbasima
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: turkiye

HOLLANDANIN TUM SEHIR VE BOLGELERI ICIN YAZ KURSU VE DIGER..

Mesaj gönderen darısıbasima »

Hollanda`da yasiyorsan Kuran-i kerim ogrenmek yada tecvid dersleri almak istiyorsan Kesinlikle irtibata gec. Hersehrindeki irtibat noktalarimiz ile temasa gecilerek size yakin olan yerden kurs alma imkani ... Veliler cocuklari icin dusunebilirlerde ...

-Amsterdam`da Genclik merkezimizde ;

-Saz egitimi dersi verilir ( ogrenme garantili ) ...
-Kuran-i kerim cuz ve ileri seviye tecvid ogretimi ... isteyene tum sene isteyene yaz tatili degerlendirmesi icin yapilabilir.
-Hollandada yasayan vatandaslarimiz icin Universite mezunu hocalarimizdan turkce dersi ogrenme kursu verilmektedir...

Saglik ve ev bakimi ;

- Amsterdam`da hizmet veren sirketimiz , Siz degerli Vatandaslarimiz icin Astim,nefes darligi ,polen rahatsizligi ,kasinti vs... sorunlarina yol acan toz ve toz akarlarini temizlemektedir. Garantilidir.

-Cami ve kuruluslarinizin Halilari itina ile eskisi yeni haline getirilir ... Garantilidir.(Begenmezseniz para odemezsiniz )

Dugun ve cesitli organisazyonlar ;

- Dugun ve cesitli organisazyonlarda secdiginiz kumaslar ve istediginiz sekilde Elbise dikimi yapilmaktadir.Hollandanin heryerine gonderilir .

BASORTULU HANIMLAR ICIN Sac yapimi :

- Dugune , ozel gunlere gideceksiniz basiniz kapali ama guzel yakisir bir model istiyorsaniz ,basortunuzu istediginiz modellerde yada Elbisenize en iyi yakisan En moda modellerde itina ile yapilmaktadir. yer ; amsterdam

CANAK ANTEN ;

- Hollandanin heryerine Turk tv leri kurulur .isteyene decoder +canak anten + kurulum yapilir.

DAHA NE OLSUN :)

Irtibat icin ; simoteam@gmail.com `a iletisime geciniz.
Yorum yazanıda yazmayanıda goruyorum . İlgiye karsı ilgi gosterırım

“Reklam Bolumu ( Ozel Ders, Kurs, Sirketleriniz )” sayfasına dön