Ankara'da Hollandaca Uyum Sınavı Kursu

Bu bolumde reklamlarinizi yayinlayabilir. Sirketinizi tanitabilirsiniz. Egitim eglence seyehat vs vs..

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
darısıbasima
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: turkiye

Re: Ankara'da Hollandaca Uyum Sınavı Kursu

Mesaj gönderen darısıbasima »

haklisin leanardo aslinda bu bolumun kaldirilmasi lazim ... ufoss tek basina bir kurs zaten ... hemde bedava ... hemde 7/24 saat online .... gerek yok bence o bolume ...
Yorum yazanıda yazmayanıda goruyorum . İlgiye karsı ilgi gosterırım

hayali_22
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: erzıncan
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen hayali_22 »

akadaslar bılmedıgınız konularda yorum yapmayın bence bende bu kursun ögrencılerınden bırıydım kursa gıtmesem kazana bılecegımı sanmıyordum ayrıyeten bukyursun basarısı surdan bellıdırkı bızım dönmımımızde okuma yazma bılmıyen bı bayan arkadasınmız vardı oda sagolsun kurs yetkılılerı sayesınde busınavı kazandı bu kursda ben bugune dek kaybeden görmedım yasemındıye bırınıde tanımıyom

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: ankara
Yabanci_Ulke: Belgium

Mesaj gönderen zeyna »

12 ekim 2009 iks'ye evraklarımı teslim ettim.
12 ocak 2010 vizem cikti...

hayali_22
Beginner
Beginner

arkadasım benım esıme kavus mamı saglıyorsalar verdıgım bıanlamı yok bence taboı sızın ıcın hayatta herse paraysa buda sızın tercıhınızdır ama bu ıs ıcın emek verenlere bıraz saygı duymalısınız

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen zeyna »

hayali_22
Beginner
Beginner

pekı arkadasım sınava gırme gıbı sorunun yoksa neden ınsanları yanlıs yönlendırırpte hataya tesfık edıyonuz sende benım kadar ıy bılıyorsunkı bu sınavı kazanmak ısdıyen bırının kesınlıkle eyıtım alması lazım yanlısam söyle lale aylesıde benım görusmumkı bu konuda gayet basarılılar buınsanların baskalarınada yardım etmesını busekılde engellemeyın bence

Kullanıcı avatarı
darısıbasima
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: turkiye

Mesaj gönderen darısıbasima »

hayali_22 yazdı:pekı arkadasım sınava gırme gıbı sorunun yoksa neden ınsanları yanlıs yönlendırırpte hataya tesfık edıyonuz sende benım kadar ıy bılıyorsunkı bu sınavı kazanmak ısdıyen bırının kesınlıkle eyıtım alması lazım yanlısam söyle lale aylesıde benım görusmumkı bu konuda gayet basarılılar buınsanların baskalarınada yardım etmesını busekılde engellemeyın bence
1- sen git lale nickinle gir
2- herkezin illa 2 milyarlik egirtim almasina gerek yok biz ne diyoruz UFOOS TEKBASINA BIR KURS ...

3- PARA ONEMLI HELE HELE hollandaya geldiginde 5 euronun bile yeri aranirken turkiye gibi bi yerde ucak parasini karsilamakda zorluk ceken vatandasimizdan 2 milyar parayi istemeye utanmiyorlar birde mecbur tutuyorlar

4- Hele ki turkiyekine siz odemeyin hollandadakilere odettirin demeleri adami olduruyor zaten

5- Sen onlarin gonulluleri yada avukati olabilirsin ama biz burda ufoos u kayirmiyoruz biz kendi avukatligimizi yapiyoruz ve parayi sikayet ediyoruz ve 50 milyonluk egitim bile gormedigimiz bi kursdan 2 milyar alinmasi bizlerin icini acitiyor

6- eger ogrenci olsaydin sen bizler gibi dusunurdun ha inanalim sana gercekden ogrencisin ama zengin olabilirsin kusura bakma biz fakir insanlariz o kadar parayi cope atamiyoruz

7- o kadar paran varsa ve hic onemli olmuiyorsa gondersene 10 kisiyte egitim seti ucretsiz bizim vasitalarimizla

8- hollandaca kursunda sinavi gecmek ayridir hollandacayi ogrenmek ayridir ... sinavi gecmek icin 1.500 milyar hollandacayi ogretmek icinde 3.500 milyar istiyorlar

siz bunun neresindesiniz ... 100 kisiden 40 tanesi egitim almadan geciyor bunun icinde okumusuda var koyde oturanida neden susmasa turkce sarkida soylese geciyor
geri kalan 60 tanesi HOLLANDAYA GELMENIN ZORLUGUNU SONRA SINAV DEGISECEK KAYGISI SONRA BEN YAPAMAM KAYGISIYLA EGITIMHANELERINIZE basvuru yapiyor ...

GEREKLI evt kurslar gerekli ama 1.500 milyar 2 milyar degil asgari ucretin 1/3 u anca oda 1 aylik 150 isteseler cok bile ...

saygilarimla
Yorum yazanıda yazmayanıda goruyorum . İlgiye karsı ilgi gosterırım

zeyna
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen zeyna »

erkan
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: İstanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda/ Amsterdam

Mesaj gönderen erkan »

Kullanıcı avatarı
2run34
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Alkmaardayım :-)

Mesaj gönderen 2run34 »

hayali_22 yazdı:pekı arkadasım sınava gırme gıbı sorunun yoksa neden ınsanları yanlıs yönlendırırpte hataya tesfık edıyonuz sende benım kadar ıy bılıyorsunkı bu sınavı kazanmak ısdıyen bırının kesınlıkle eyıtım alması lazım yanlısam söyle lale aylesıde benım görusmumkı bu konuda gayet basarılılar buınsanların baskalarınada yardım etmesını busekılde engellemeyın bence

Bu dili çözen varmı? :mrgreen:
03 Kasım 2009 Hollanda dayım.
10 06 2010 Inburgering examen Geslaagd
17 06 2010 Rijbewijs ophalen
03 09 2010 5 yillik oturum.
30 09 2010 B2 tot C1 Cursus
10- 11 -10 Uniye basladim ( Hukuk fakultesi )
.

“Reklam Bolumu ( Ozel Ders, Kurs, Sirketleriniz )” sayfasına dön