Agis Istanbul

Bu bolumde reklamlarinizi yayinlayabilir. Sirketinizi tanitabilirsiniz. Egitim eglence seyehat vs vs..

Moderatör: sansli

arar_55
Gonullu
Gonullu

Re: Agis Istanbul

Mesaj gönderen arar_55 »

0090-212-444-24=47 turkiye danisma hizmet hatti tedavi

hollanda 00=31-33-3304088 turkce dil hatti hollandaca ingilizce konusuluyor
www.agis-turkije.nl

info@agisturkey.com
fax=00=90=212-3369321
www.agisturkey.com
degerli kardesim esiniz hollanda da sigortali ise tur 111 fomu yollasin ssk ya sosyal sigortalar kurumuna bu form la muayene olabilirsiniz
kendi bolgenizdeki sosyal sigortalar genel mudurlugune gidip hollanda masasi bolum sefinden yardim aliniz ucretsiz her hangi bir devlet veya serbest hastanede tedavi olabilirsiniz
esiniz sizi het ssk icin kayit ettirsin agiszorgverzekeringen Amersfoort ok,

esinizin saglik karnesi agis policesi ile turkiyenin her yerinde ki hastanelerde ucretsiz
sosyal sigortalar hollanda kurumu size yardimci olur ic servis tedavi havale belgesi verir
bunun icin esinizin sigorta bilgileri ve sizin nufus cuzdaninin yeterlidir bilgi bolgenizdeki sosyal sigortalar kurumu yurd disi servisi ok tum muayeneler bedava ben kendim agis hizmetleri yerine tercihim sosyal sigortalar hastanesi tum turkiyedeki hastanelerde tedavi ilac dahil
ucretsiz
kolay gelsin bolgenizdeki ssk kurumuna gidip bilgi aliniz

nevilen
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: TURKIYE - Manisa
Yabanci_Ulke: BELCIKA - Antwerpen

Mesaj gönderen nevilen »

Arar Abi bu konuyu biraz daha acar misin..
Bu Agis nedir ne degildir,biraz daha bilgiledirir misin bizi..

Simdi ben sana neden merak ettigimi anlatayimda..
Mesela benim ailem memlekete ziyarete geldi,
esimin Belcikadada,Hollandada saglik sigortasi var.
Tabi cocuklarinda oluyor otomatikman..
Simdi diyelim ki (Allah korusunda) cocuklardan biri hasta oldu yada
muayeneye goturcem,benim sigortam onlara islemiyor(diye biliyorum)
ee hanimin cocuklarin sigorta yurtdisinda isliyor(diye ogrendim)
Peki bu cocuklar burda annelerinin yada babalarinin sigortalarindan
faydalanabiliyor mu?Nasil oluyor?

Bitane yabanci forum var,built.....com bisey bisey aklimda degil simdi,Hollanda goc forumu..ben gecen hafta ordan bitane abimizle konusmustum,abi Rus tu,o bana hatta esim dogumu bile rusyada yapti,sigortasi varsa belgeleri yaninizda getirip,her turlu saglik hizmetinden faydalanabiliyorsunuz demisti,,tabi tecrube etmedigimden,dogrulugunu yanlisligini bilemiyorum.

Bence bu onemli bir baslik, bu bilgiler zaman icerisinde cogu arkadasa faydali olabilir,cunku burdaki uyelerin tamami ya''aile'' ya ''aile'' olacak..Esleri yabanci olan var,yada Yabanci pasaportu tasiyanlar var,,yarin birgun misafir geldimizde yada,misafirr getirdigimizde her duruma karsi bilgimiz olsun..
Tecrubeli olan bilgilerini yazarsa cok makbule gecer..

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

Hollanda dan Turkiye tatil icin gidenler kisa sureli veya uzun sureli
TUR 111 Form Agis Bolgenizdeki Subelerinden Alabilirsiniz!!Turkiyenin tum bolgesinde(Herhangi bir ilde,kasaba koy) tedavi olma imkaniniz bulunuyor sorunsuz!!
Agis Subesine bulundugunuz bolgeden tel acip o bolgedeki Anlasmali Hastane(polikiniklere)gidip tedavi Rotgen Film Gerekli tedavi munkun oncelikle Anlasmali agis Hastanelerinde bu munkun ucretsizdir!!
Benim Tavsiyem ssk Sosyal sigortalar kurumundan ic havale edilerek(TUR111)Hollandadan gedirdiginiz formulu ssk Bolge kurumunda isleme koydurmaniz ki size ssk Hollanda bomunu
ic hastane sinizsiz tedavi secenez size bagli hangi hastaneye giderseniz gidin)almis oldugunuz ssk kurum hastane havale belgesini(nufus Cuzdanini)kopyeleyip 10 kere 10 kerede Doktora sinirsiz gitme hakkiniz(cogaltarak havale ssk belgesini)Elinize verilen her Hastalik uzman dr muayene olabilirsiniz Turkler icin vede Yapanci Eslerde esinizin adi soy adi,Anne adi baba adi Dogum Tarihleri elinizde bulunsun Sorunsuz bu Hollandadaki TUR111 Formu ile ssk sosyal bolge sigortalar kurumuna in het nederlands Het ssk (Socialeverzekeringsbank)Sosyal sigortalar kurumu hastane havale belgelerini alinca elinize gittiginiz Hastanelerde ilk olarak kayit olursunuz size Hastane kayit Secil hasta kabul numarasi verilir bu omur boyu gecerlidir!!
Devletimiz Turkiye bu konuda hizli bilgi sayar kayit ile turkiyenin her yerinde her an acil hastaliklarda(Hasta olma kaza gecirme rahatsizlik)Hastalik tani koyma bedava olmaniz munkundur ilaclariniz da bedava verilmekdedir!!yanliz ilaclarda % 1o isletme vergisi kesilmekde evrak islemleri kopyeleme(ilac kayit)bu da normaldir!!!!

Cekinmeden rusvetsiz tedavi olabilirsiniz begendiginiz memnun oldugunuz uzman dr profesorlerde tedavi olabilirsiniz ameliyatlik durumunda agis Hastalik kurumunu bilgi verilmekdedir!! ssk Sizi yonlerdirir korkmayiniz!! Evinize girer gibi islemleriniz kolaylikla hal edilir hastanelerdeki Gorevliler sizleri Yonlendirir gezdirir ok Bilgisayar da isminiz goruntulu gozukmekdedir siraniz gellince Goremezseniz dr asisteni size cagri yapar!!

Isder agis saglik hizmetleri polikinigindan yardim aliniz isderseniz kosulsuz zorluksuz tedavi ssk tarafindan tum bolge hastanelerinde olunuz ayrica ebeveynlerinizde sizlerin nezdinde tr dekiler ssk kayit olmasi halinde(agis)bilgi aliniz munkundur!!yasli anne veya babaniz hatta cocuklariniz tr deki yerlesmis ssk kurumundan holanda bolum masasindan yardim aliniz!!

saglik police kartiniz Hollanda daki Elinize verilimis agispas 2009 !!!!agis Avrupanin tum bolgesinde gecerlidir almanya fransa ingiltere avusturya,yogoslavya bulgaristan bilginize!!

TUM GENIS BILGI SSK KURUMUNDAN ALABILIRSINIZ BOLGENIZDEKI AYNI ZAMANDA TV YAYINLARINDA BILGILER SSK HAKKINDA SORULARA CEVAP ANINDA VERILMEKDEDIR
yeterli mi sorunuza cevap,???

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 »

sumelya yazdı:Selam Arkadaslar

Ben Agis saglik sigortasi Istanbul subesi Baskani kim onu ogrenmek istiyorum.Benim saglik sorunum var bana yardimci olursaniz sevinirim..Herkese basarilar..

bu buyuk hastaneden yardim alabiliriniz
Elinizde agispa2009 TUR 111 Formu olmasi gerekli hollandadan alinmali eger yoksa isdersiniz agis subesi istanbul bir hafda icinde elinize ulasir agis hollanda police numarasi ve vergi numarasi bilgileri isdenmekde bu tur 11 formu alabilmeniz icin yada esiniz beraberinde getirsin size ve kendisi icin 3 aylik 6 ayllik yillik dahi ucretsiz alabilir ok

http://www.memorial.com.tr/doktorlar.php

http://www.memorial.com.tr/atasehir.php

bir cok tedavi mezkezleri agis ile vede ssk kurumu ila birlikde calismakdadir!!

“Reklam Bolumu ( Ozel Ders, Kurs, Sirketleriniz )” sayfasına dön