Rotterdam civari ehliyet dersleri verilir

Bu bolumde reklamlarinizi yayinlayabilir. Sirketinizi tanitabilirsiniz. Egitim eglence seyehat vs vs..

Moderatör: sansli

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Rotterdam civari ehliyet dersleri verilir

Mesaj gönderen fyesil »

Rotterdam civarinda olan ehliyet alacak arkadaslar uygun fiyatlara ehliyet icin dersler verilir. ilgilenen arkadaslar asagidaki internet adresinden bilgi alabilirler. telefonlada bilgi alabilirler. turkce ve hollandaca olarak.

http://www.rijanatolia.nl

Kullanıcı avatarı
darısıbasima
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri
Yabanci_Ulke: turkiye

Re: Rotterdam civari ehliyet dersleri verilir

Mesaj gönderen darısıbasima »

slm ehliyetin ortalama maliyeti ne kadar oluyor hollandada ; bilenler icin amsterdamda
Yorum yazanıda yazmayanıda goruyorum . İlgiye karsı ilgi gosterırım

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi

Mesaj gönderen fyesil »

bu genelde kisiden kisiye ve ehliyet hocalarindan hocalarina degisen birseydir. ama ortalama 1000 ile 2000 arasi gider genelde. bilmeyen bir insan icin,

Kullanıcı avatarı
darısıbasima
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: kayseri

Mesaj gönderen darısıbasima »

tr de ehliyetim var , az cok kullaniyorum amsterdamin yollarina iyi ce alisinca almayi dusunuyorum ... sinav kurallari degissin degismesin farketmez diyorum sadece zamanini bekliyorum ...

bakalim hayirlisi
Yorum yazanıda yazmayanıda goruyorum . İlgiye karsı ilgi gosterırım

Kullanıcı avatarı
2run34
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Alkmaardayım :-)

Mesaj gönderen 2run34 »

benimde trden ehliyetim var ama bosuna bu cok bilmis hollandalılar kabul etmiyorlar ama su pasaportu alıyım ben o zmn sorarım el mi yaman beymi...
03 Kasım 2009 Hollanda dayım.
10 06 2010 Inburgering examen Geslaagd
17 06 2010 Rijbewijs ophalen
03 09 2010 5 yillik oturum.
30 09 2010 B2 tot C1 Cursus
10- 11 -10 Uniye basladim ( Hukuk fakultesi )
.

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi

Mesaj gönderen fyesil »

evet dogru kabul etmezler haksizda degiller. biraz tr deki trafik kazalarini dusunursen bide burdakini dusunursen anlarsin ki buradaki arac sayisi ile tr deki arac sayisi arasinda pek fazla farkta yoktur. benim bi arkadasin amerikadan aldigi ehliyeti dahi kabul edilmedi burada ve burdan ehliyet aldi. aslinda bu kurallar bizler icin bizlerin guvenli bi seyahati icin bilmiyorum haksiz miyim?

Kullanıcı avatarı
2run34
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: tokat
Yabanci_Ulke: Alkmaardayım :-)

Mesaj gönderen 2run34 »

fyesil yazdı:evet dogru kabul etmezler haksizda degiller. biraz tr deki trafik kazalarini dusunursen bide burdakini dusunursen anlarsin ki buradaki arac sayisi ile tr deki arac sayisi arasinda pek fazla farkta yoktur. benim bi arkadasin amerikadan aldigi ehliyeti dahi kabul edilmedi burada ve burdan ehliyet aldi. aslinda bu kurallar bizler icin bizlerin guvenli bi seyahati icin bilmiyorum haksiz miyim?

Ben senin söylediklerine katılmıyorum cünki ben ehliyetimi gecen sene trden aldım ve kursa yazıldıgımda hocalar direk sunu söyledi bazı kurallar ve cogu isaret levhaları degisti sebebi avrupa ya uyum hesabıymıs yani dersler aynı kurallar aynı sadece bu hollandalılar para pesinde artı trde ki kazaları baz almıssın (insan farklılıgı var paran varsa kural yok) bu tr veya baska ülke farketmez mesela sen hollanda ehliyeti almıs olabilirsin eger sehir icinde 150 ile gidip bir insana carparsan seni hollanda ehliyet kurtarmaz demek istedigim insan önemli senin kurallara uyup uymaman önemli.benim esim hollandalı gecen postayla ceza geldi hız sınırını astıgı icin.yani esimde uymamıs (ehliyeti hollandadan almıs hemde 8 sene önce) ama kurala uymamıs bu ben de olabilirim sende olabilir herkes olabilir.bunlar para pesinde belcika neden kabul ediyor onlar cokmu geride hollandadan :-)
03 Kasım 2009 Hollanda dayım.
10 06 2010 Inburgering examen Geslaagd
17 06 2010 Rijbewijs ophalen
03 09 2010 5 yillik oturum.
30 09 2010 B2 tot C1 Cursus
10- 11 -10 Uniye basladim ( Hukuk fakultesi )
.

leonardo06
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Rotterdam

Mesaj gönderen leonardo06 »

valla benim isvicre ehliyetim var. Belediyeye gittim, 75 euro ode hemen hollanda ehliyetine cevirelim yada odemek istemiyorsan 10 yil bu ehliyeti kullanabilirsin dediler. simdilik kullaniyorum ama bu hollandanin isi belli olmaz. Kanun falan degisir:) bir an once degistirecem.

bu arada isvicre de Turk ehliyetini direk degistirmiyor. Turkiyedeki teori sinavini sayiyor, sadece pratik sinavina sokuyorlar.

selamlar
Leonardo

Reis
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul

Mesaj gönderen Reis »

amsterdam cevreside hemserimiz trabzonlu cengiz hocayi tavsiye ederim

http://rijschoolhazar.nl/

yhgsasa
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda-Amsterdam Belcika-Gent

Mesaj gönderen yhgsasa »

slm ehliyetin ortalama maliyeti ne kadar oluyor hollandada ; bilenler icin amsterdamda

“Reklam Bolumu ( Ozel Ders, Kurs, Sirketleriniz )” sayfasına dön