den haag werk zoek

Satmak istediginiz urunmu var. Yada birseymi almak istiyorsunuz... Burda reklam verebilirsiniz
Kitap, araba, dolap, masa, bilgisayar, koltuk, elbise
Hollandada Is ve isci ariyorsaniz bu baslikda ilan verebilirsiniz..

Moderatör: sansli

TURKO
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: sivas
Yabanci_Ulke: hollanda/den haag

den haag werk zoek

Mesaj gönderen TURKO »

meraba arkadaslar den haag da iskele isinden calisan arkadaslar var mi?
is ariyorum den haag

TURKO
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: sivas
Yabanci_Ulke: hollanda/den haag

Re: den haag werk zoek

Mesaj gönderen TURKO »

galiba kimsenin fikri yok

Kullanıcı avatarı
murat.kara
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda Rijswijk

Mesaj gönderen murat.kara »

huzur dergisinde insaat isleri icin elemanlar araniyor bir bakiver istersen tum berberlerde bulabilirsin dergiyi

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

arkadaslar bende den haaga yeni geldim ve kl'ima isi ariyorum araba firmalarida olabilir bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi.

Kullanıcı avatarı
murat.kara
Mezun-NL
Mezun-NL

pasakurt hosgeldin bende sana yakin rijswijk sehrindeyim klima isi ariyorum demissin,bir sorum olacak sana bir buzdolabinda arizalardan anlarmisin ve motoru degistirip tekrar gaz basip calisir duruma getirebilirmisin.Tabiki gerekli ekipmanla

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL

sagol.ben okulu bitirdim ama ise baslamak nasip olmadan buraya geldim.anlamiyorum yani yardimci olamicam.fakat enistem bu isle ilgili bilgiye sahip ancak gelip yaparmi ucret ister o denli samimi degilim eger istersen yinede sorarim.

Kullanıcı avatarı
murat.kara
Mezun-NL
Mezun-NL

pasakurt yapilmasi gereken arizali bir dolabim yok ben sadece bu isi yapabilirmisin anlaminda sormustum,cunku yapabiliyorsan bu is uzerine acik var hollandada kucukte olsa kendine ait bir is olarak baslayabilirsin bu ise o nedenle sormustum hatta dukkan acmana gerek yok evinden bile yapabilirsin.bu ulkede tamir olayi cok olmadigindan veya olsa bile cok ucret istendiginden bu aciktan faydalanabilirsin bu konudada elimden birsey gelirse yardim etmekte isterdim.ben elektrikciyim sogutma teknigi uzerine durmak cok istedim ama sonucta farkli bir is kurs almam gerekir hatta turkiyeye izne gittigimde bu kursu almayi bile dusunmuyor degilim.meslegin guzel bir sekilde bu isin icine gir kesinlikle pisman olmassin,enistem anliyor demissin pesinden ayrilma kap bu isin teknigini derim diplamanda var kimse tutamaz seni benden sana bir dost tavsiyesi

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL

kusura bakma yanlis anlamisim dedigine katiliyorum benimde ufak tefek burdakile durumlardan haberdarim.hersey nasip hele su oturum isi bir olsun ondan sonrasina bakicaz artik.

“Alim ve Satim Is ve Isci Ilanlariniz” sayfasına dön