AMSTERDAMDA SATILIK DUKKANLAR

Satmak istediginiz urunmu var. Yada birseymi almak istiyorsunuz... Burda reklam verebilirsiniz
Kitap, araba, dolap, masa, bilgisayar, koltuk, elbise
Hollandada Is ve isci ariyorsaniz bu baslikda ilan verebilirsiniz..

Moderatör: sansli

fatmaelif
Beginner
Beginner

AMSTERDAMDA SATILIK DUKKANLAR

Mesaj gönderen fatmaelif »

Merhabalar, Esim Amsterdam da bir vakfin baskani ve icinde cami de olan bir kompleks yapmaya calisiyorlar ve bazi sikintilar var hazir projeden satilik dukkan alabilecek kisiler bana yazarlarsa (veya dukkan satin alabilecek tanidiklariniz varsa ) cok mutlu olurum bu bir hayir isi aslinda ama bunu icten ve distan engellemeye calisiyorlar bir aya kadar bu insaata baslamamiz gerekiyor belki hickimseye inandirici gelmez bu yazdiklarim ama eger lutfen dukkan alabilecek durumda olan ve Hollandada yasayanlar / veya tanidiklari bana yazarlarsa esimle irtibata gecmelerini ve isin ciddiyetini anlamalari saglarim.

Ilgilenecek herkese simdiden cok tesekkurler....

E. ERDEM

Reis
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: turkiye

Re: AMSTERDAMDA SATILIK DUKKANLAR

Mesaj gönderen Reis »

Merhaba elif hanim nerede satilik dukkanlar bilgi verirmisiniz lutfen

fatmaelif
Beginner
Beginner

Re: AMSTERDAMDA SATILIK DUKKANLAR

Mesaj gönderen fatmaelif »

Merhaba Reis Bey,

Oncelikle ilginize tesekkur ederim. Henuz satilmaya hazir bitmis dukkanlar yok ama proje uzerinden de satin alinabiliyor. http://www.milligoruswestermoskee.nl/ bu adresten yapilacak cami ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Resimde goreceginiz caminin etrafina yapilacak olan dukkanlar satiliyor. Daha ayrintili bilgi istediginiz takdirde verdigim adresteki iletisim bilgilerine mail atabilirsiniz.

Saygilar, selamlar..

“Alim ve Satim Is ve Isci Ilanlariniz” sayfasına dön