Fabrika makina bakim onarim

Satmak istediginiz urunmu var. Yada birseymi almak istiyorsunuz... Burda reklam verebilirsiniz
Kitap, araba, dolap, masa, bilgisayar, koltuk, elbise
Hollandada Is ve isci ariyorsaniz bu baslikda ilan verebilirsiniz..

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
murat.kara
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: Hollanda Rijswijk

Fabrika makina bakim onarim

Mesaj gönderen murat.kara »

Arkadaslar
Turkiyeden meslek lisesi veya universite mezunu elektrik,elektronik,mekanik,kaynak vs teknik islerden anlayan ve okul mezunu olmasa dahi uzun sure bu isleri yapmis ve tecrubesi olan arkadaslar varsa aramizda is konusunda yardimci olabilirim .
firma hollanda firmasi oncelikle onu soyleyeyim.
Ben bu firmada ikibucuk senedir calisiyorum surekli olarak yani fast kontrattli olarak calisiyorsunuz belli bir fabrika yok calistigimiz hollandanin genelinde her bir tarafta calisan elemanlarimiz var sadece fabrikalarin ariza bakim islerinde calisiyoruz.hangi sehirde kaldiginiz onemli degil bircok subemiz var cunki sapasaglam bir sirkettir.
bu ise basvuru yapabilmeniz icin
1 ehliyetiniz olmali,ve arabaniz olmali

2 yukarida bahsettigim islerden birinden veya daha cogundan iyi derecede anlamaniz lazim
ornek verecek olursam makina elektrik veya mekanik semalari okuyabilmelisiniz makinalarda ariza aramayi bilmeniz gerekir ,kaynakci iyi derecede kaynak yapabilmeli mekanik bilgisi olali vs vs zaten bu islerde calismis arkadaslar ne demek istedigimi anlamistir
3 Hollandacayi iyi derecede konusabilmeniz onemli degil ama birazda olsa bilmeniz gerekir.
Yukaridaki vasiflara uyan arkadaslar bana cv gondersin tlf unutmayin ben sizinle irtibat kurarim

“Alim ve Satim Is ve Isci Ilanlariniz” sayfasına dön