belcikada is

Satmak istediginiz urunmu var. Yada birseymi almak istiyorsunuz... Burda reklam verebilirsiniz
Kitap, araba, dolap, masa, bilgisayar, koltuk, elbise
Hollandada Is ve isci ariyorsaniz bu baslikda ilan verebilirsiniz..

Moderatör: sansli

Kullanıcı avatarı
golgece
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: uskudar
Yabanci_Ulke: rotterdam

belcikada is

Mesaj gönderen golgece »

arkadaslar bana yardim edebilirmisiniz.belcikada 1 ev tuttum ve 1 aylik cocugum var yeni dogdu.esime belcikadan oturum almaya calisicaz,herhangi bir iste beni calisiyor olarak gosterebilirmisiniz yardim edebilirmisiniz.sigortami kendim oducem.oturumu alana sigortami kendim oducem.lutfen varsa bole imkani olan veya tanidik cevresinde yardimci olurlarsa sevinirim.sigortami parami kendim oducem esimin oturumunu alana kadar.ben ab vatandasiyim dogma buyume.is buldum fakat cocugum oldugu icin calisamiyorum.sadece oturum alana kadar calisiyor gostericeksin.yardim edebilecek olan arkadas olursa ozelden numarasini yazarsa sevinirim.

Kullanıcı avatarı
golgece
NT1
NT1

Re: belcikada is

Mesaj gönderen golgece »

kimse yokmu simdi 1 turk bile yok mu???????????

Kullanıcı avatarı
sagopa
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belçika.antwerpeen (ANVERS)

Mesaj gönderen sagopa »

Kullanıcı avatarı
golgece
NT1
NT1

Mesaj gönderen golgece »

aynen ..

Kullanıcı avatarı
golgece
NT1
NT1

Mesaj gönderen golgece »

esimin uzerinden oturum alicam belcikada.esim calisiyor olmasi lazim .kendisi ab vatandasi direk alabiliyor oturumunu fakat birde isi olmasi lazim.calisiyr gozukecek.ben sigorta parasini oducem.neyse sigortasi biz odeyeceyiz sadece belcikada bir is te calisiyor olmasi lazim.ama ise gitmicek.bu iste hal olduktan sonra bende onun uzerinden oturum almaya calisicam.

Kullanıcı avatarı
sagopa
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belçika.antwerpeen (ANVERS)

Mesaj gönderen sagopa »

ben durumu tam anlamadımda kendi yaptıgım yolu anlatıyım insallah yardımcı olmus olabılırım... esımın calısmıslıgı yok belcıkada onceden sımdıde cocuk oldu calısamıyor maas bordrosu ıstenılıyordu benım gıtmem için belgelerde.sonra calısyor olarak gosterelım belcıkada dedık bunun ıcın sadece sıgorta gırısı 3000 euro ve gerısını hıc sorma oyle bı rakam dedıler.bende esımı bı tanıdıgın yanında ortak hıssedar gosterdım bu masraf 1000 euro cıvarında tutuyor.ankara elcılıkte bu gecmez dıye bırsey demedıler arastırdım gecıyor dedıler ınsallah bı sorun cıkmaz.ben bu yolu bı arastırın derım yakınınız varsa baya bı masrafdan ve kanunsuz yoldanda kurtulmus olursunuz....

one2one
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: afyonkarahisar
Yabanci_Ulke: Rotterdam

Mesaj gönderen one2one »

kardes sana kismen yardimci olabilirim (fikir mahiyetinde) benimle kontaga gec ok
onuray030@gmail.com

“Alim ve Satim Is ve Isci Ilanlariniz” sayfasına dön