SITEDEKI DERSLER HAKKINDA ANKET(lutfen katilin)

Hollandaca ogrenmek icin takip edebileceginiz gunluk dersler...

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.

SITEDEKI DERSLERE YORUMLARINIZ?

- DERSLERIN FAYDASI OLUYOR
76
70%
- DERSLER COK KARISIK BIRSEY ANLAMIYORUM
7
6%
-DERSLERI TAKIP EDIYORUM AMA SITEDE KATILIMDA BULUNMUYORUM
10
9%
- GEREKSIZ BI BASLIK
0
Oy yok
-DAHA IYISI OLABILIRDI
6
6%
-DERSLERI TAKIP ETMIYORUM
10
9%

Toplam oy: 109

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

Re: SITEDEKI DERSLER HAKKINDA ANKET(lutfen katilin)

Mesaj gönderen mehmet1978 »

merhaba arkadaslar burda emegigecen tum arkaslara tesekur ederim
ben yaklasik 2 aydir hollandayim 2 aydir ders calisiyorum ama birsey ogrenip ogren medigimi bilmiyor cuku kimseyle konusmaya calismiyorum aslinda hata yapmaktan cekiniyorum
birazda giramerim iyidegi anliyacagin yani turkce giramerim iyidegi turkceyi iyi konusuyom mesele fiil veya nesne ozne nedir bilmiyordum ama simdi biraz olsun ogrendim saniyorum.bana bir sirateji verin arkadasla hollandaca nasil daha cabul ogrenebilirim yardiminiz icin cok tesekurler simdiden : :?: :D

mebarak1979
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen mebarak1979 »

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk »

selam Mehmet,
herkes senin yasadigini yasiyo, hata yapcam diye cekiniyo..! ama hata yaparsak dogruyu ogrenebiliriz..!
ilk once kelime hazneni gelistir, daha sonra gramer ve daha sonra cumle kurmak (ve tabi hata yapmak)

kolay gele

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

merhaba arkadaslar cevaplariniz icin cok tesekurler bundan sonran insanlarla konusmaya calisica
isin kotuyani nedir biliyormusun martin sonunda turkiyeye geri gitmelim cunku orda bir barim var so birsene yapicam odan sonra allah izin verirse burda oturucam isallah bu ogredilerimide onutmam
niye oturum simdi aldim diye sorarsaniz malum biliyorsunu hollandada her gunbir kanun degisiyor. bir den sunu sormak istiyorum arkadaslar kartim geldikten sonra hemenmi okula baslamamilazim
yok cok uzunmu soruyor okulun cikmasi cunku kasima kadar okula gidemem isallah hersey yolunda giderde bukadar emek bosagitmez. allah herkese sabirversin ve yadimcisi olsun kolay degil burda olmak
sevgilerle mehmet

Geluk
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Geluk »

selam Mehmet
oturum kartini aldiktan sonra, dil okulu icin sen kendin basvuru yapman lazim, e buda biraz uzun suruyor. okula basvuru yaparken, kasima kadar okula baslayamayacagini ve gerekceni bildirirsen, onlar goz onunde bulundururlar..!

kolay gele

mehmet1978
Mezun-NL
Mezun-NL

tesekurler geluk ben indiden bir mektup aldim dun karti beklerken belge eksik mis ben de anlamadim butun belgeleri verdim ama onlar soyluyoki ben onlara vermadim ama dun gongerdim belgeyi mvv fotokopisi eksikmis sence bu zamana bir tesir edermi yoksak olduguyerden devami eder bu beni strese soktu sevgilerle mehmet

eerkann
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen eerkann »

merhaba arkadaslar

ben bu siteye yeni kayit yaptirdim. nederlands ogrenmek icin ugrasiyorum. baktim ki sitede yararli bilgiler var hemenn uye oldum. siteyi kuran arkdaslara tesekkurler .

nederlands ogrenmek icin biraz daha ugrasmam gerekecek..

emrahtr
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Mugla/Ortaca
Yabanci_Ulke: Nederland/Dokkum
İletişim:

Mesaj gönderen emrahtr »

sıtedekı derslerden takıp ettım ve butun yazılan hollandacayla ılgılı,onları yazıcıdan cıkardım ogrendım ve sınava gırdım kazandım ve sımdıde vızem cıktı ;)
bu sıtede emegı gecen butun herkezden allah ragzı olsun ve ozellıkle bu sıte kurucusu olan ufuk beye allah bın kere ragzı olsun cunku bu sıte olmasaydı ben sanmıyorum sınavı kazanacaktım..
emrah
Alle goede dingen komen langzaam..

Geluk
Site Admin
Site Admin

Mesaj gönderen Geluk »

amin
ama site kurucusunun ismi ufuk degil Ugur :)

kolay gele

dürriyekta
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen dürriyekta »

“Hollandaca Dersler” sayfasına dön