SITEDEKI DERSLER HAKKINDA ANKET(lutfen katilin)

Hollandaca ogrenmek icin takip edebileceginiz gunluk dersler...

Moderatörler: sansli, xmultecix

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.

SITEDEKI DERSLERE YORUMLARINIZ?

- DERSLERIN FAYDASI OLUYOR
76
70%
- DERSLER COK KARISIK BIRSEY ANLAMIYORUM
7
6%
-DERSLERI TAKIP EDIYORUM AMA SITEDE KATILIMDA BULUNMUYORUM
10
9%
- GEREKSIZ BI BASLIK
0
Oy yok
-DAHA IYISI OLABILIRDI
6
6%
-DERSLERI TAKIP ETMIYORUM
10
9%

Toplam oy: 109

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: hollanda

Re: SITEDEKI DERSLER HAKKINDA ANKET(lutfen katilin)

Mesaj gönderen fyesil » 05 Ara 2007, 11:46

sevgili arkadaşlar site yayınlamış oldugum dersleri online olarak görmek icin ardes. kusura bakmayın yeni buldum. bende sizlerle paylaşmak istedim.
adres bu: http://www.delftsemethode.nl/nl/cursisten/online.shtml#

bu sayfayı acınca online asistance kısmını acınca yeni pencereden acılıyor. burada üst kısmında 45 e kadar rakamlarda derslerin numaraları var.
ayrıca beginners e girip buradan derslere de devam edilebilir. NT2 sınavına hazırlanan arkadaşlar ise advandce ve diğerlerine girip text kısmına tıklayarak dersleri görebilirler.
hadi kolay gelsin.
En bahtiyar odur ki,dünya için ahireti unutmasın, ahiretini dünyaya feda etmesin, hayat-ı ebediyesini hayat-ı dünyaviye için bozmasın, faydasız şeylerle ömrünü telef etmesin; kendini misafir telakki edip misafirhâne sahibinin emirlerine göre hareket etsin

Geluk
Site Admin
Site Admin
Turkiye_Sehir: yozgat-kayseri-tekirdag-trabzon
Yabanci_Ulke: hollanda-breda

Mesaj gönderen Geluk » 05 Ara 2007, 15:09

bence super bi paylasim,
hollandacayi yeni ogrenen veya holandacasini gelistirmek isteyen herkes bu siteden yararlanabilir..!

eline saglik Fatih,

kolay gele

bu arada bu siteyle calisan arkadaslar , anlamadiginiz bisey olursa biz burdayiz ;)

nil
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen nil » 06 Ara 2007, 16:30

fatih supersin arkadasim ellerine saglik cokfaydali bir site ozellikle benim icin harika cok tesekkurler.sevgiler
iyi seyler onu en az beklediginde olur.

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi

Mesaj gönderen fyesil » 06 Ara 2007, 20:02

eğer biraz faydamız olduysa ne mutlu bize sadece dualarınız isterim başka bişeye gerek yok nil arkadaşım. allah razı olsun deyin gene yeter. biz aslında ugur ve burcuya tesekkur etmemiz lazım bana degil çünkü onlar olmasa bu sitede olmazdı bizde ortada kalırdık.
En bahtiyar odur ki,dünya için ahireti unutmasın, ahiretini dünyaya feda etmesin, hayat-ı ebediyesini hayat-ı dünyaviye için bozmasın, faydasız şeylerle ömrünü telef etmesin; kendini misafir telakki edip misafirhâne sahibinin emirlerine göre hareket etsin

SENAY
Mezun-NL
Mezun-NL

Mesaj gönderen SENAY » 12 Ara 2007, 10:50

Selam oncelikle size cok tesekur ederim boyle bir site hazirladiginiz icin butun bilgileriniz cok guzel ve ogretici insallah devami gelir kolay gelsin .

arar_55
Gonullu
Gonullu

Mesaj gönderen arar_55 » 16 Ara 2007, 22:34

Geluk yazdı:selam arkadaslar,
biz sitede hollandaca dersler paylasiyoruz ama goruyoruzki, pek fazla ilgi yok..! bu konu hakkinda kucuk capli bi anket duzenledik, ankete katilimda bulunursaniz, seviniriz.

amac: derslere son vermek degil, sadece nerde ne eksk veya yanlis onu ogrenmek

kolay gele

Oncelikle bu forumu Kutlarim,,,,
Stresden ote kalabilmek icin vede bu,Baylasimlarla Zeka(Jimlastigi)mizi genisletmekdeyiz!!!
Bana bir Harf Ogretenin kolesi olurum,yerinde bis Soz mus,,ki bizlerde bu surf lerde izlemedeyiz!!!
Bir espiri ile son bulayim..
Koylunun Biri Cocuguna Uzakdan Cagirmis...Oglum Oglum Oglum
Evet,Baba.........???Okulu Gectin Mi Oglum..

He,,, Baba ..Okulun, Onunden Hizlica,Onceden Gectim...
Tabi ,Baba Sevinir ve esine eve dondugunde soyler Oglumuz Okulu gecti,
Anne Gulerek dusunur ve Tabbi ki Oglumuz
Mektebin, ONun"den Gecmistir!!!!
Tabbi ki,genc cobanmis ..Ne yapsin ki baska,,,,,,,,

Gercek bir Olay Anot tu..
Esime ..yoneltilen soru..Koylu Ahalisi...
.. ilk sorulan soru''ya yanitini ekliyeyim..''
Esime Sordular........,
Senin Di''nin Varmi..?
Ne de''diniz.....???
Kitabi''niz(Dininiz)varmi? kavrama acisindan/ Kitap-Siz misiniz!!!!
ooO cok kitap okurum.!
Ben... Yok',,,, (Valah /Vallah) Kitapsiz...Oglun..........a, Sor..
Kitap-Siz DegiliM..yok kitapsiz.ol-mak..
Amin................tamam................Buyuk-Anne................
Ah guzel kizim demek o-gle ,,hsg......der..ilk tanisma bu.........

nil
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen nil » 21 Ara 2007, 09:25

ugur ve burcuya her zaman duaciyiz basta onlar olmak uzere emegi gecen herkesden ALLAH razi olsun.ne muradiniz varsa versin.Her daim ALLAHIN selami uzerinizde olsun.
iyi seyler onu en az beklediginde olur.

abunaar
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen abunaar » 22 Oca 2008, 18:53

fyesil yazdı:merhaba arkadaÅŸlar. ankette anlaşılacağı gibi derslerin yararı olduÄŸ aÅŸikar ÅŸekilde ortada. fakat enteresan tarafı bu isteÄŸe raÄŸmen derslere iÅŸtirak etme oranı yok denecek kadar nerdeyse sıfır(0) ben 3. dersi yayınlayacaktım fakat kararsız kaldım yayınlama konusunda iÅŸtirak olmayınca. inanın elimde bulunan kitap dersleri yazdığım kitap hollandada çoÄŸu dil okulu tarafından tavsiye edilen bir kitap ayrıca delft üni. dil kitabı olarak okunan kitap. iÅŸtirak olursa 3. den itibaren devam edecez. bize inananın çok faydası olacak bu derslerin 1 yıl içinde iÅŸimizi evimizi kurarız dil sorununu çözersek
herkese kolay gelsin

.....

SELAM
ONCELIKLE DERSLER NERDEN NASIL VERILIYOR BILMIYORUM BURDA BIR COGUMUZ OKULA GIDIYORUZ VEYA GELELI BELLI BIR ZAMAN OLMSU VEYA GELMEYE HAZIRLANAN INSANLARIZ..BEN DERS OLDUGUNU BILMIYORDUM AYRICA FORM BIRAZ KARISIK GELDI BANA ...MESELA VERILEN SITELERIN BIR COGU ACMIYOR...HAFTANIN BELIRLI GUN VE SAATLERI TAYIN EDERSENIZ VE SITE SAKINLERININ BIR SURE BILGISINE SUNARSANIZ SANIRIM KATILIM DAHA COK OLUR... ELBETTEKI 1 KELIMENIN BILE BIZE BURDAKI YASANTIMIZDA FAYDASI OLUR...VE LUTFEN PRATIK KONUSMAYA VE GRAMATIK AGIRLIKLI OLSUN...SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...BU DERSLER KONUSUNDA VE ONERIM KONUSUNDA SITEDE BIR KAC GUN VE SAATLERI YAYINLARSANIZ SEVINIRIM...AYRICA BEN YENI UYEYIM;)))

MESELA PROFIL VE MO TOETS SORULARINA BAKTIM YAZAN ARKADASLARA TESEKKURLER AMA SANIRIM 2008 ICIN HOLLANDAYA GELMIS OLANLAR ICIN YANI DEGISIK SORULAR VAR..
...

fyesil
Bolum Yoneticisi
Bolum Yoneticisi

Mesaj gönderen fyesil » 22 Oca 2008, 19:46

sevgili arkadaşım bu dersleri herhangi bir kurstan alıpta yayınlamıyoruz tüm telif hakları bizzat bu siteye aittir. burada cogu arkadaş sınavlara hazırlanan yani yarısı türkiyede olan arkadaşlar. dersleri kitaptan takip ediyoruz. bana eşimin yolladıgı bugunde holladada dil okullarının cogunun ve delft üniversitesinin takip ettigi kitabın birincisi. bende ve site yönetici arkadaşlarında katılımıyla böyle birşeyi başlattık. amaç buradan giderken en azında ufakta olsa biraz bilgiye sahip olup oralarda yabancılık çekmemektir (dil konusunda). site aslında karısık değil biz yöneticiler ve site adminleri ufos ve geluk mümkün oldugu mertebe konuları aynı başlık altında toplayıp karışıklıgı önlemeye calısıyoruz. umarım sanada yardımı olur sitemizin.
kolay gelsin

philliaa
NT1
NT1

Mesaj gönderen philliaa » 27 Oca 2008, 22:34

Arkadaşlar çok teşekkürler gerçekten çok faydalı bir iş yapıyorsunuz emeğinize yüreğinize sağlık.Keşke hayatımızdaki bütün problemlerde sizin gibi yol gösterenlerimiz olsaydı.Hayat çok kolay olurdu.

“Hollandaca Dersler” sayfasına dön