HANGI SEHIRDESINIZ ? ( Belcikada gittiginiz? gideceginiz? )

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
yasgok
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: Trabzon
Yabanci_Ulke: Belcika - Beverlo/ Beringen

HANGI SEHIRDESINIZ ? ( Belcikada gittiginiz? gideceginiz? )

Mesaj gönderen yasgok »

Merhaba arkadaslar ben belcikada Arendonk ta kaliyorum kucuk bi kasaba ve hic turk yok bi tek kebapcinin disinde :)... Turnhout, Mol ve Retie diye sehirler var en yakinimda sizlerde yasadiginiz sehirleri burdan paylasin lutfen....
Bayraklari bayrak yapan uzerindeki kandir, Toprak eger ugrunda ölen varsa vatandir.
Resim

jemdenise
Mezun-BE
Mezun-BE
İletişim:

Re: HANGI SEHIRDESINIZ ?

Mesaj gönderen jemdenise »

merhaba arkadas,
benimde kaldigim kücük sehirde hicbir turk arkadas goremedim ve buralarin yabancisi oldugum icin bu sebeb nedeni ile evde oturmaktan baska bir sey yapamiyorum.gecenlerde gent'e gittim ve kucuk bir turk mahallesi gordum dukkan ve lokanta gibi.o kadar cok sevindimki ordaki turk dostlari gordugum icin.ben ninove da kaliyorum.
saygilar

HuzurArayisi
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belcika-leopoldsburg

Re: HANGI SEHIRDESINIZ ?

Mesaj gönderen HuzurArayisi »

ben leopoldsburg da kaliyorum, kucuk sirin bi yer, beringene, yani turklerin cok oldugu yere 9-10 km, yan komsumda turk ve leopoldsburgde baya turk var ama ben henuz komsumdan baskasini tanimiyorum...

bener can
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: osmaniye
Yabanci_Ulke: belcika hamont

Re: HANGI SEHIRDESINIZ ? ( Belcikada gittiginiz? gideceginiz? )

Mesaj gönderen bener can »

merhaba arkadaslar cok guzel bi konuya deginmissiniz yine. bende Hamont ta kaliyorum.bana yakin tr yok komsum arkadasim yok yani. hepsi uzakta yeni geldim cevre edindim ama arkadaslarim uzakta, bana yakin komsu tr olsa sevinirim.kahve bahane sohbet sahane yapabilicek aile yok.

nil
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen nil »

merhabalar..benimde Aarschot diye bir sehirde oturuyorum buraya buyuk sehir diyorlar ama benim geldigim sehir yaninda burasi bana koy gibi geliyor 11 ay once istanbuldan geldim.benimde turk komsum yok en yakin turkler 20 km Diest sehrinde oraya gidiyorum orada bir kac turk tanidim ama cok sukur 4 ay hizli dil okuluna gidip simdide 4 aydir vast kontratla evime 15 km mesafede cok buyuk bir fabrikada bir cok sosyal hakla calisiyorum.birde uzakda olsak benercan bacim var :) herkese sevgiler.
iyi seyler onu en az beklediginde olur.

senator
NT1
NT1

Mesaj gönderen senator »

slm arkadaslar cok guzel bi konu bu bende antwerpen,de kaliyorum burasi buyuk bir sehir tabi bizim oralar gibi degil yani ank,ist, vs vs gibi ama yinede buyuk bir yer burda turk cok hatta turk sokagi bile var bende sklyrm buralarda yeni geldigm icin tanidigim kimse yok antwerpen,de bulunan arkadaslar varsa irtibata gecebiliriz saglicakla kalin by

yabangulu
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen yabangulu »

slm arkadaslar bende belcikada maasmechelen diye bir koyde kaliyorum uc gundur kursa basladim bir yil evde oturmak zorunda kalmistim neyseki basladimda zaman guzel geciyor insallah sizlerde kisa zaman icinde okula ve kursa baslarsinizda yalniz kalmaktan kurtulursunuz herkese kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam belcika genk

Mesaj gönderen alper68 »

hele bı gelelelımde kurs kolay be arkadasım

Kullanıcı avatarı
mad_love
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Gent

Mesaj gönderen mad_love »

selam ben gent ilinde ikamet ediyorum.Bizim burda cok truk var ama ben kiyi semti olan nieuw gent bolgesindeyim biraz carsiya merkeze uzak ....Yakin olanlar yazabilirler..
iyi gunler herkese

sLosH
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen sLosH »

Herhalde Belcikada bir turk yeri varsa orasida Heusden-Zolder'dir neredeyse hic yabanci yok ;)

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön