BAŞINDAN GECEN ARKADAŞLAR( iks ye basvurdum, aile toplum.. )

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
izmir
Beginner
Beginner

Re: BAŞINDAN GECEN ARKADAŞLAR( iks ye basvurdum, aile toplum.. )

Mesaj gönderen izmir »

AMIL
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: karaman
Yabanci_Ulke: holland belçika

Mesaj gönderen AMIL »

Kullanıcı avatarı
unknown
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-FatSa
Yabanci_Ulke: Belgium-Beverlo

Mesaj gönderen unknown »

Merhaba 02123404432 yi ara ve oradaki gorevliye pasaport numarani ver dosya numarami istiyorum de onlar size verirler. Daha sonra dofinin sitesinden takip edebilirsin..
Basarilar..
Misyonumuz al sancakli bayrak..
ALLAH'in onunde egiliriz ancak.!!!

çiçek
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: ızmır
Yabanci_Ulke: belcıka

Mesaj gönderen çiçek »

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Re: BAŞINDAN GECEN ARKADAŞLAR( iks ye basvurdum, aile toplum

Mesaj gönderen kuzey2329 »

kuzey2329
NT1
NT1

yaa bu nasıl forum sıtesı bır onlıne adam yok arkadas yok nassıl bırsey anlamdım kı ben...yaa yokmu bıze yardım etcek bılgılerını bızımlee apylascasak bır arkads bıze yol cıezek sunu yapın bunu yapmayın dıyecek bır arkadas...beklıyorum arkadslar lutfen bırseyyazınnnnn yahuuu

Kullanıcı avatarı
sansli
Ogretmen
Ogretmen
Turkiye_Sehir: turkiye
Yabanci_Ulke: hollanda-den haag

Mesaj gönderen sansli »

arkdsm bicok arkdsmz gun icinde online oluyo ama kimse bilmedigi konuda konusmaz bu sitede cunku vize isi ciddi is biri kalkip hic bisey olmaz hemen cikar vizen dese ,sevineceksin sonunda belki olmayacak(allah gostermesin) bu sefer hayal kirikligi yasayacaksin ve o hemen cikar vizen diyen arkdsa belkide veryansin edeceksin,,,yada biri diyecekki evlenmis bosanmissin sen artik zor gidersin belcikaya diyecek ama belkide hic bi problem cikmadan kisa surede vizen cikacak ve gideceksin ozaman yine bunu sana soyleyen arkdsmz yuzunden uzulmus strese girmis olacaksin ,,,(bundan dolayi kimse bilmedigi konuda bisey yazmak istemez) bu demek degilki sitemizde kimse kimseye bakmiyo yardim etmiyo...
ama sunu soyleyebilirim sana (belcika konusunda kurallari kanunlari hakkinda bi bilgim yok bu sitede paylasilanlar disinda ama) sen nisanlilik diyosun ama onlarin gozunde belcikadan biriyle evlenmis bosanmissin ve simdi yeniden belcikadan biriyle evlenmek ve belcikaya yerlesmek istiyosun bu tabiki biraz dusunmelerine yol acar ama belkide iyi birine insafli birine denk geleceksin sundugunuz belgeler inandirici gelecek ve vizeni verecekler...bu tamamen orada calisan insanlarin vicdanina kalmis bisey,,,sana tavsiyem (nacizane arkdsca) kiz arkdsni gercekten sevdigini bunun gercek bi evlilik oldugunu(olacagini) butun yonleriyle (fotograf belge vs) sun onlara...mulakata cagiricaklar sanirim cagirdiklarinda onlari esini cok sevdigine ikna et,guleryuzlu ol tedirginligini belli etme...gerisi ins ins ins allahinda yardimiyla kolay olacaktir...
hollandadayim(2008-5)
ehliyetimi aldim(2008-12)
5yillik oturumumu aldim(2009-03)
ik had mijn inburgeringsdiploma gekregen(2009-12)
ik begin met niveauverhoging cursus...
Ik werk vrijwilligster als fietsdocent
Mbo opleiding Helpende zorg en welzijn 2011-09

kuzey2329
NT1
NT1

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön