Belcikaya geleceklerin Son durumlari? ( sohbet)

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
bener can
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: osmaniye
Yabanci_Ulke: belcika hamont

Re: Belcikaya geleceklerin Son durumlari? ( sohbet)

Mesaj gönderen bener can »

nil bacim konusasi varsa bile senle bu kadar laftan sonra konusmaz bile bacim alinmada aaaaaaa ben bile olsam C diyip kacardim. ben varim zaten bacim dert etme sen.

Kullanıcı avatarı
bejeke
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen bejeke »

nil
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen nil »

ole olsun bakalim...ama bekledik dugune cagirmani bekliyorduk burda baska sosyal haytmi var ?yazilarimi okumussun,calisiyorum IBO kontratla adepte olmayipda ne yapacaktim mecburen olmak zorundayim haziranin 12 sinde vast kontrat verecekleri belli olacak esimle ayni fabrikadayiz ama simdilik farkli ayri vardiyadayiz vast kontrattan sonra ayni vardiyaya alacaklar bakalim kismet.senin gibi siteden tanistigim benercan var oda benden 2 ay sonra geldi adanali onlada bulustuk tanistik biraz uzagiz ama olsun isteyince bulusuyoruz gidip geliyoruz bir birimize benim burdaki bacim oldu :) sizinlede gorusuruz insallah,artik sen yazarsin tel ve msn yi ozelden?sen neler yaptin nasil gidiyor hayat ?calisiyormusun?
iyi seyler onu en az beklediginde olur.

Kullanıcı avatarı
bejeke
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen bejeke »

nil
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen nil »

slm akif..msn ekledim.evet aarschottayim.ben kurtdu oldum buralarim bendede araba var benercandada dusun artik bizi kadinlar matinelerinden cikmiyoruz :) ben 1.sinifin 2. modulunude bitirdim sonre 18 gunlugune istanbula gidip geldim 2007 sonunda :) sonra burada okuldan diploma almak icin sinava girdim donunce,sonrada 1.5 ay evde bekledim daha sonrada esimin calistigi fabrikaya ise alindim simdilik calisiyorum sartlar cok iyi ama yogurt bolumunde calisiyorum 2 ve 4 derece calistigim yerler soguk :( .ben henuz uyum derslerine gitmedim daha dogrusu kayit olurken belediye soylemedi bizde simdilik okul ve calisma planim oldugu icin kendimi gidip kayit yaptirmadim simdilik IBO kontratla calisyorum ama dedimya 2 hafta sonra vast kontrat verirler sanirim bu durumda 3 ayi tamamliyorum 2 ay daha calisirsam 5 ayda yani 100 is gununde evde hasta kalma zamanini dolduruyorum maasimin odenecek durumda hastalik kasasina girmeyi hak kazaniyorum ondan sonra bakalim kismet bebek falan dusunuyoruz 9 ay hamilelik ama 7 ay dan sonra isten ayiriyorlar kanunen iste cok ince hesap gerektiriyor falan derken 1 yili doldurursak evde kaldigim zamanlada maasim isler diye dusundum :) nasil istanbullu oldugum cok bellimi :lol: ama hersey nasip kismet ALLAHIN DEDIGI OLUR,biz sadece plan yapiyoruz.gorusmek uzere.benercan kissss okuyupda yine ne plancisin diyeceksin biliyorum :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: hollanda rotterdam belcika genk

Mesaj gönderen alper68 »

hakketen oylesın nıl ama cok guzel onceden planlamak ıyıdr

nil
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen nil »

slm alper kardes..burda benim gibi tr den gelin gelenlerin durumlarini bir gorseniz son derece vahim onlari gordukce insan cildiriryor tamamen bilincsizlik kaynana kontrolundeler bide genelde akraba evliligi olunca kucuk sehirlerden gelince kizlarinda yasi kucuk oluyor benim gibi tam 35 yas sinirinda olmadiklari icin plana gerek yok ama coguda dil ogrenmeden geldikden 1 yil sonra kucaklarinda bebek artik dusun ??? birde burada bazi issizlik maaslarinda 36 yas siniri var ben 35 sinirdayim mecburen ince hesap yapmak zorundayim!gerci benim hayatimin her alaninda A ve B plani hep vardi :lol: senin son durumlar nasil?

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen alper68 »

nıl bacım yok ya hıc bı gelısme yok herguntakıp edıyorumama hıc bı ses yok hayırlısı sabrım kalmöadı artrık bugun tam 6 ay doldu

Kullanıcı avatarı
bejeke
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen bejeke »

Kullanıcı avatarı
alper68
Mezun-BE
Mezun-BE

Mesaj gönderen alper68 »

allah buyuktur ınsallah vardır bı bıldıgı beklıyoruz ne yapalım hayırlısı olsun

Kilitli

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön