BELÇİKA BİRLİKTE YAŞAM VİZESİ

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
saglam murat
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: aksaray
Yabanci_Ulke: belcika

Re: BELÇİKA BİRLİKTE YAŞAM VİZESİ

Mesaj gönderen saglam murat »

slm arkadaslar belediyeye gittim 5 senelik kart beklerken red verdiler gerci bana degil hemen hemen herkese red geliyormus bizde itiraz edecez insallah bu sefer olur

Esquire
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Türkiye
Yabanci_Ulke: Belçika - Vlaams Brabant - Boortmeerbeek

Mesaj gönderen Esquire »

saglam murat yazdı:slm arkadaslar belediyeye gittim 5 senelik kart beklerken red verdiler gerci bana degil hemen hemen herkese red geliyormus bizde itiraz edecez insallah bu sefer olur
Allah Allah, ilk defa duydum bu turden bir red olayini, evet zorlastirdiklarini biliyorum ama bu tur bir red vermeleri tuhaf. Uzuldum adina dostum ama herseyin hayirlisi, umarim itiraz sonucu vizeni verirler. Haberlerini bekliyorum. Bu arada Belcika'da nerede yasiyorsun?

saglam murat
Beginner
Beginner

bende sasirdim hayirlisi olsun kardes ne yapalim ben antverpende kaliyoeum sen nerde kaliyorsun bi yazinda okudum galiba mechelende kaliyordun oraya hergun gelirim calismaya

Esquire
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen Esquire »

saglam murat yazdı:bende sasirdim hayirlisi olsun kardes ne yapalim ben antverpende kaliyoeum sen nerde kaliyorsun bi yazinda okudum galiba mechelende kaliyordun oraya hergun gelirim calismaya
Evet dogrudur, Mechelen merkezde degil de 6 km uzagindayim. Boortmeerbeek'te oturuyorum. Kismet olursa gorusuruz bir gun Mechelen'de.

saglam murat
Beginner
Beginner

ben mechelene giriste mc donals var onun yaninda inter beton var orda calisiyorum nasipse gorusuruz kardes hayirlisi bizi postalamazlarsa

Esquire
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen Esquire »

saglam murat yazdı:ben mechelene giriste mc donals var onun yaninda inter beton var orda calisiyorum nasipse gorusuruz kardes hayirlisi bizi postalamazlarsa
Evet biliyorum orayi, umarim gorusme ortami dogar, bakalim, kismet. Insallah durumlar pozitife doner tekrardan.

turkel0838
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belçika-genk

Mesaj gönderen turkel0838 »

arkadaslar evraklarimi iks ye verdikten sonra konsolosluga mulakata gittim.eksik evraklarimin oldugunu soylediler.onlari tamamlayip tekrar iks ye teslim ettim. verdikleri takip numarasiyla dosyamin durumuna baktigimda simdi dosyaniz bruksele gonderildi diye ibare bulunmaktadir.sizdede boyle bir sey oldumu.

JOURNEY
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: antalya
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen JOURNEY »

AyseM123
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Istanbul
Yabanci_Ulke: Belçika

Mesaj gönderen AyseM123 »

turkel; evet iksnin sitesinden takip edince hep oyle yazar :) sen iksyi arayip dosya takip numarani iste, ve bundan sonra dofiye bak,

google dofi yazinca orda dil secenegini secip, vizenin ne durumda olduguna bakabilirsin, lakin bi iki uc hafta beklemen lazim dosya isleme alinmasi için ancak o zmn dofide islemde yazar :)
iks evrak teslimi : 08/06/2012
mulakat : 12/06/2012
dofide islemde : 02/07/2012
ACCORD ! 01/08/2012

turkel0838
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belçika-genk

Mesaj gönderen turkel0838 »

Verdigin cevap icin tesekkr ederim Aysem//..

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön