belçika aile birleşimi (red karari ve itiraz hakki)

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
nostalji
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: belcika

Re: belçika aile birleşimi (red karari ve itiraz hakki)

Mesaj gönderen nostalji »

kadersiz mahkum esinin tam gun olarak is kontrati olmasi lazim CDI issizlik maasi devlet yardimi vb yardimli ucretler sayilmiyor oncelikli olarak duzenli gelir olacak bunu ispat edecek isi devamli olacak ve kendine ait bir evi yada ustune kayitli kiraci olmasi gerekiyor 3 en onemli arastirdiklari bu bizden istenen belgeler icinde son 3 aylik maas bordrosu ve ayrica butun yillik gelirlerim istendi buna ragmen ilk basvurumuz reddedildi umarim yardimci olmusumdur bol sanslar

Sevimm
NT2
NT2
Turkiye_Sehir: Bursa
Yabanci_Ulke: Belçika (Brüksel)

Mesaj gönderen Sevimm »

Nostalji tabiki yemek çekleri falanda sayiliyor sonuçta onlarda senin maasinin içinde olan bisi. Insallah bu defa çikicaktir vizen :) için rahat olsun

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Kadersiz_mahkum forumda bir kaç tane arkadasda 1 aylik maas bordrosuyla yaptilar 2. basvurularini ve vizeleri kisa sürede onaylandi ama her ay yeni gelen maas fislerinide faksladilar dofiye.
öylede oluyor yani hiç bekleme bence yeterince zaman kaybetmissiniz 9 ay çok uzun bir sure Allah sabir versin..

nostalji
Beginner
Beginner

vize benle ilgili degil esimle ilgili ikinci basvuru yapildi 3 gun evvel bu arada 2. basvuru kac ay surer? bir de konsolosluk esime cikis tarihi sorup istemis bu ne demek oluyor?

kadersiz_mahkum
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belçika

Mesaj gönderen kadersiz_mahkum »

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Evet konsolosluga öyle söylersin. Eger kres sahibi oyle bir mektup yazdiysa çok çok iyi yapmis bence yazdiklarini kesinlikle dikkate alirlar.
Dosyan dofide gorunur gorunmez dofiyi ararsiniz ve her ay maas fislerini faksliycanizi söylersiniz veya dosyayi teslim ederken esin bir mektup yazip verebilir dosyasinin içinde her ay yeni gelen maas fislerini faksliylcana dair böylece hem konsolosluk görmüs olur hem dofi ve fazla üzerine gitmezler

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Nostalji normalde 2.basvurular daha kisa suruyor en fazla 2 ay sürmesi gerekir hadi hayirlisi

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Bu arada kurban bayraminiz mübarek olsun arkadaslar, bir dahaki bayramlari esinizle birlikte geçirirsiniz insallah :)

nostalji
Beginner
Beginner

bayraminiz kutlu olsun oncelikle sevimm cvok rahatlaticisin ama bugun MR den aday bir siyasetci abimle gorustum oda bana tam tersini soyledi tatil parasi yil sonu primi yemek cekleri sayilmiyor dedi:s bilgileri istedi gonderdim arastiracak insallah unutmazsa yani ben pek rahat degilim acikcasi:(

Sevimm
NT2
NT2

Mesaj gönderen Sevimm »

Nostalji yil sonunda vergiye butun bunlar geçiyor mu? Geçiyor, o yuzden bunlarda senin maasindan sayilmamasi mumkun degil. Partidekilere gelince, hiç birseyden anladiklari yok benimde bir tanidigima red kaç ay oldu hala partiden cevap bekliyor...
Ayrica dofi sonradan vergi kagidinida isteyebiliyor, benden istediler mesela onuda faksladim sonradan.

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön