BElGIUM ROUTE

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
okayakmese
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belçika

BElGIUM ROUTE

Mesaj gönderen okayakmese »

Slm arkadaslar sizlere birsey danismak istiyorum, once kisaca durumu size akratiyim 3,5 al oldu Antwerpen'e geleli esim Hollandali yani EU vatandasi, esimle TR'de evlendik sonra Hollanda ordan Belcikaya tasindik su tabiki Belcika uzerinden oturum almak icin, Antwerpen Deurne'ne oturuyorum, su andaki posizyonumuz ise Deurne Districtshuis bizim evliligi onaylamamis,hic bi sebebte gostermemisler.
Tabi ondan once olanlarda var, yani ilk gittik Inschrijven icin evraklarimizi verdik,ondan sonraki gidislerimizde hep problem cikti, bi gittik bize cocuk yazmislar sisteme,sonra onu duzelttik bidaha gittik bizim dosyayi kaybetmisler,en sonda iste bu evliligi onaylamamislar.
Istedikleri butun evraklari verdik,ama nasil olurda bizim evliligi onaylamazlar anlamadik gitti, simdi onumuzdeki sali bidaha gidicez itiraz icin.
Cunku biz evliligimizi Hollanda'da registire ettik,IND bizim evliligi onayladi orda hic bir problem cikmadi ama burda onaylamamislar.
Iste arkadaslar durum boyle,yipratma politikasi uyguluyorlar,Eger Bilgisi olan arkadaslar varsa cvp yazabilirmi.Tesekkur ediyorum.

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön