geri donus karari aldim

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Kullanıcı avatarı
yilmaz34
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belcika_zellik

Re: geri donus karari aldim

Mesaj gönderen yilmaz34 »

Hayatı tesbih yaptım , Bazen çekiyorum bazen sallıyorum

selo81
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: BURSA
Yabanci_Ulke: antwerpen

Mesaj gönderen selo81 »

geri donucektim burdaki cikis islemlerini tamamlayip ama esim bi secenek sundu bana onu dusunnuyorum su anda ve sizinde fikirlerinize ihtiyacim var bi muddet evleri ayirmamizi ve kendininde tedaviye baslayacagini soyledi bu mumkunmu acaba oturumum daha yeni ayri eve cikma imkani varmi bilen varsa cevaplarsa sevinirim imkan varsa bi sure onu bekleyebilirim duzeldigine ikna olursam barisma ihtimali olur ama burda bi sorun cikarmi bilmiyorum sorun cikicaksa eger hic ugrasmadan giderim memleketime
10.ocak 2011 evrakları ankara'ya teslim ettim.

06 agustos 2011 belcikadayim.

kdrylnz
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: bursa
Yabanci_Ulke: belçika willebroek

Mesaj gönderen kdrylnz »

oturumun cıktıysa yenı veya eskı olması farketmez sonucta almıssın oturumu. allah yardımcın olsun zor bır durum senın kı gonlune gore versın rabbim ıyıce dusun tart oyle karar ver cunku hıc kımse yasadıklarınızı bılemez bunu en ıyı sen bılıyorsun ama ıcınde bıraz dahı donme ıstegı veya daha huzurlu olacagına ınancın varsa dön memleketine. nacizane benim fikrim

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön