Bilgisi olan varmi arkdaslar

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
okayakmese
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belçika

Bilgisi olan varmi arkdaslar

Mesaj gönderen okayakmese »

Slm arkdaslar biliyorum yine kimse cvp yazmicak, ama ben yinede yaziyim! Benim durum cok kotuye gitti arkadaslar, bu gun bizim evlilik icin polisl randevuya gittik, ve adamlar benim Antwerpende illegal olguduma karar verdiler ve haziranin 2 sine kadar yani bu gunden itibaren 30 icinde ulkeyi terk etmemi istiyorlar! Biz Belcikaya bu senenin ocak ayinda tasindik ve kendimimi rapor ettik, benim o zamanlar turist vizem vardi ama bana hic bir belge vermediler, ve beni 5 ay boyunca beklettiler sana oturum vericez diye en sonunda vizenin suresi bitti.
Cok yiprattilar bizi ama bunu hic beklemiyordum simdi burdaki duzenimi birakip esimi birakip turkiyeye gitmem gerekiyor, ve herseye 0 dan baslamam gerekiyor, bu konu hakkinda bilgisi olan varsa lutfen biseyler yazsin.Allaha emanet olun

cemoburak
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: hatay
Yabanci_Ulke: belçika

Re: Bilgisi olan varmi arkdaslar

Mesaj gönderen cemoburak »

alperenNL
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: sivas
Yabanci_Ulke: holanda

Mesaj gönderen alperenNL »

slm arkadas ben alper belcikaya 3 yil once hollandadan geldim yani buraya tasindim suan zelfsatndig olarak calisiyorum broeps kaart diye bir kaart aldim belcika konsoloslugundan vizeyle birlikte benim sorunum ben suan baska bir yerde calisamiyorum arbeids kaart istiyorlar bu durum daha ne kadar surecek ne kadar daha broeps kaarta bagli kalicagim cunku oturumuda broeps karta gore veriyorlar ilk once bir yillik vermislerdi sonra iki yillik verdiler esim ve cocugumda burda ben baska bir yerde daha calismak istiyorum ama bu kartlar basima bela oldu bir turlu baska yerde calisamiyorum yardimci olursaniz seviinirim benim hollandadaki oturum kartim EG laang dure ingezetene belcikadaki is A kart elektironik

cirkinkral55
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: trabzon
Yabanci_Ulke: amsterdam

Mesaj gönderen cirkinkral55 »

valla allah sabir versin arkadasim ben de esimle hollandadayiz benim otrum yok bizde belcikaya tasinmayi dusunuyoz ve senin halini duyunca korktum neyapcam bilmiyorum.

kadersiz_mahkum
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul

Mesaj gönderen kadersiz_mahkum »

cirkinkral55
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: trabzon
Yabanci_Ulke: amsterdam

Mesaj gönderen cirkinkral55 »

tek care bumu yani belcikaya bile tasinsak olmuyormu bu oturum isi tek care geri donup beklemek oylemi.

kadersiz_mahkum
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul

Mesaj gönderen kadersiz_mahkum »

MyFiZyO
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Aydın
Yabanci_Ulke: Belçika-Aalst