Antwerpen Civari Is ariyorum

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
okayakmese
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belçika

Antwerpen Civari Is ariyorum

Mesaj gönderen okayakmese »

Merhaba arkadaslar, o kadar mucadelenin Sonunda orange kartimi (6 month card mode A) aldim artik calisabilirim, Deurnede oturuyorum Antwerpen civari is ariyorum full time part time farketmez, bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen yardimci olsunlar, Anwterpendeki Adeco interim ve werkwinkel lara gittim cv verdim ama hala bekliyorum, Eger bilgisi olan arkdaslar varsa cvp lari bekliyorum, Allah herkezden razi olsun!

okayakmese
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: Belçika

Re: Antwerpen Civari Is ariyorum

Mesaj gönderen okayakmese »

okayakmese yazdı:Merhaba arkadaslar, o kadar mucadelenin Sonunda orange kartimi (6 month card mode A) aldim artik calisabilirim, Deurnede oturuyorum Antwerpen civari is ariyorum full time part time farketmez, bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen yardimci olsunlar, Anwterpendeki Adeco interim ve werkwinkel lara gittim cv verdim ama hala bekliyorum, Eger bilgisi olan arkdaslar varsa cvp lari bekliyorum, Allah herkezden razi olsun!

Kullanıcı avatarı
ilknoer
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: KARAMAN
Yabanci_Ulke: belcika anvers

Mesaj gönderen ilknoer »

Oturumunuzu almaniza cok sevindim darisi benim basima.Insallah iste bulursunuz calisirsiniz evde oturmak cok kotu :) Esim oturumunu aldi 4 gun once sira benim oturum isime geldi insallah hemen alirim.Siz basvurduktan kac ay sonra aldiniz oturumunuzu?
9 agustos 3 aylik vize ile holladaya giris
ocak 2012 esim belcika belediyesine yazildi ve ben avrupada artik kacagim
1 Mayis belcikada evimdeyim
esim 5 yillik kartini aldi
23 Temmuz belediyede randevum var 6 aylik oturumumu vericekler

Huzur
Beginner
Beginner
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj gönderen Huzur »

saolun iyi dilekleriniz icin benim oturum alma surecim 6 ayi buldu ancak alti ayin sonunda verdiler oturumu, antwerpen boyle eger antwerpende oturuyorsaniz en az 5 6 ayi gozden cikarin, cunku buraya goc cok belediye eskisi gibi hizli halletmiyor isleri! insallah cabuk alirsiniz yolunuz acik olsun.

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön