Belcika evlilik vizesi

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Recep_29
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Diyarbakir
Yabanci_Ulke: Belcika-Brugge

Belcika evlilik vizesi

Mesaj gönderen Recep_29 »

Merhaba arkadaslar 2009 yilindan beridir belcikada vizesiz kalmaktayim. Yasim 29, 2010 yilinda tanistigim 39 yasinda belcikali bir bayanla,gecen sene belcikada evlilik yapmak istedim.Belediyeye basvurdum.mahkemelik oldum vizem yok diye birde yas farkini bahane ettiler. 2 mahkemeyi kaybettim simdi eylulde son mahkemem.kesin bunuda kaybedecegim. Belediye baskani ile gecen hafta gorustum bana Turkiyeye geri donup vize basvurusu yapmami soyledi. Yeni cikan yasadan dolayi geri donmeye korkuyorum acikcasi. Elimde 2010 yilindan beridir ayni evde yasadigimi kanitlayabilecegim resmi evraklar var, hastane kagitlari,mahkeme kagitlari vs. birde yuzlerce fotograf var yaz,kis cekilmis. Sizce geri donup turkiyede evlenip vize basvurusu yaparsam alabilirmiyim . tesekkurler

AyseM123
NT3
NT3
Turkiye_Sehir: Istanbul
Yabanci_Ulke: Belçika

Re: Belcika evlilik vizesi

Mesaj gönderen AyseM123 »

durumun karisik normal yollardan vizeye basvursan, acaba bu kaçak yasamisliginin kotu etkisi olurmu bunu bilmek lazim...kaçak yasal olmayan seyler ister istemez kotu etki yapiyor
iks evrak teslimi : 08/06/2012
mulakat : 12/06/2012
dofide islemde : 02/07/2012
ACCORD ! 01/08/2012

ism2il
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: konya
Yabanci_Ulke: belcika

Re: Belcika evlilik vizesi

Mesaj gönderen ism2il »

bildigim kadariyla bas vurunda red yuzde 80 Gelir ama burada Ayni Cati atinda beraber kaldigin bildirseydin once biraz bekleyip bas Vurman daha dogru olabilirdi O zaman yas farkina bisey diyemezlerdi Cunku bir suredir ayni adreste beraber oldugun kanitanmis olurdun

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön