6 aylık kart ile dop alınır mı

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
the_walking_dead
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: belçika

6 aylık kart ile dop alınır mı

Mesaj gönderen the_walking_dead »

the_walking_dead
Beginner
Beginner

Re: 6 aylık kart ile dop alınır mı

selo81
Mezun-BE
Mezun-BE
Turkiye_Sehir: BURSA
Yabanci_Ulke: antwerpen

Mesaj gönderen selo81 »

6 aylik kartla alinmiyor malesef birde burda calistinmi hic dop haketmek icin
10.ocak 2011 evrakları ankara'ya teslim ettim.

06 agustos 2011 belcikadayim.

the_walking_dead
Beginner
Beginner

evet tek gun calıstım hak etmek için ama son dakka soylediler banada bilsem hiç ugrasmazdım

the_walking_dead
Beginner
Beginner

kadersiz_mahkum
Beginner
Beginner

Mesaj gönderen kadersiz_mahkum »

trytosurvive
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda Nijmegen

Mesaj gönderen trytosurvive »

the_walking_dead
Beginner
Beginner

Huzur
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Zonguldak
Yabanci_Ulke: Belcika

Mesaj gönderen Huzur »

Arkadaslar kimsenin durumunu bilip bilmeden yargilamayalim lutfen, ben arkadasimla ayni dusuncedeyim Belcika bu hakki vermisse kullanicaksin arkadasim, bu bir art niyet degildir sadece buraya yeni geldiginizde buraya oryantasyon olana kadar devletten aldiginiz bir yardimdir, zaten merak etmeyin belcika devletide o kadar cahil bir devlet degildir omrunuzun sonuna kadar size hic calismadan yardim vericek, sadece kisa bir sureligine kendi ayaklarinizin uzerinde durabilene kadar.Devlet size boyle bir sans taniyorsa neden olmasin arkadasim,neden baskasina muhtac ol, burda kimseye bir soz dusmez diye dusunuyorum. the_walking_dead arkadasim, al yardimini kimseye muhtac olma buralarda okuluna git dilini ogren ve calis, simdiden sana basarilar diliyorum.Saygilar.

trytosurvive
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: Izmir
Yabanci_Ulke: Hollanda Nijmegen

Mesaj gönderen trytosurvive »

Huzur yazdı:Arkadaslar kimsenin durumunu bilip bilmeden yargilamayalim lutfen, ben arkadasimla ayni dusuncedeyim Belcika bu hakki vermisse kullanicaksin arkadasim, bu bir art niyet degildir sadece buraya yeni geldiginizde buraya oryantasyon olana kadar devletten aldiginiz bir yardimdir, zaten merak etmeyin belcika devletide o kadar cahil bir devlet degildir omrunuzun sonuna kadar size hic calismadan yardim vericek, sadece kisa bir sureligine kendi ayaklarinizin uzerinde durabilene kadar.Devlet size boyle bir sans taniyorsa neden olmasin arkadasim,neden baskasina muhtac ol, burda kimseye bir soz dusmez diye dusunuyorum. the_walking_dead arkadasim, al yardimini kimseye muhtac olma buralarda okuluna git dilini ogren ve calis, simdiden sana basarilar diliyorum.Saygilar.
Yazik size hakikaten, fitrat tabi sen ve senin gibi dusunenlerin ki bu yaslardan sonra duzelmez ve Allah herkese nasip etmez.. Belcika, Hollanda ya da Almanya farketmez, adamlar sana ekmek kazanman icin sans vermisler, memleketlerini acmislar sen emegini vereceksin onlarda sana emeginin karsiligini, olurda zor durumda kalirsan, emegini verip karsiligini alabilecegin bir sans bulamazsan gider sana verilen haktan yararlanirsin amenna bunada kimse tek bir elestiri getiremez. Fakat sen asalakligi bir yasam bicimi olarak kabul edip buna yeni gelmis olmayi, sunu bunu bahane ederek 1 gun calisip issizlik parasi almak icin ugrasmayi marifet kabul ediyorsan ben seni adam yerine bile koymam.. Gayret senden mukafati Allahtan, Allah korkunuzu Turkiyedemi biraktiniz ki burada hak etmedigini kursagindan lokma diye gecirebiliyorsun.. Allah islah etsin..

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön