Hollanda dan Belcika ya Tasinmak..

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
mstosman
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: kirsehir
Yabanci_Ulke: Hollanda-Apeldoorn

Hollanda dan Belcika ya Tasinmak..

Mesaj gönderen mstosman »

Merhaba arkadaslar.Uzun zamandir ziyaret edemiyorum bu siteyi.Hollanda da her gecen gun is olanaklari kisitlaniyor buna dayanarak Belcikaya tasinmayi dusunuyorum.cevremde belcikaya tasinanlari duydum ama malesef sohbet etme zamanini yakalayamadim.Daha once Hollanda dan Belcikaya tasinan birileri var mi.?Aklima takilan bir kac soru var.Belcikaya tasinmamin nedenleride var tabi ki.Vergiler ve sigortalar daha ucuz oldugunu duydum,cocuk parasini daha fazla verdiklerini duydum yani bunun gibi seyler.bana eksileri ve artilari neler olur bu konuda arastirma yapiyorum.Tasinmak derken de hemen degil tabi ilk once isimi ayarlayim sonra evimi ayarlayim 3-4 ay zaman gectikten sonra..bu konuda bilgisi olan arkadaslar varsa paylasim yaparsa sevinirim.tesekkurler simdiden..
İyilik yap denize at , balık bilmezse Halik bilir...

mstosman
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: kirsehir
Yabanci_Ulke: Hollanda-Apeldoorn

Re: Hollanda dan Belcika ya Tasinmak..

Mesaj gönderen mstosman »

arkadaslar bilgisi veya deneyimi olan hic kimse yok mu?

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön