Belçikada pasaport sorunum?

Eger Belcikaya gelecekseniz. Kendinizi burada tanitabilir. Durumunuz hakkinda bilgi verebilirsiniz.

Moderatörler: sansli, unknown

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
kubilayefe
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: aydın
Yabanci_Ulke: Belçika-gent

Belçikada pasaport sorunum?

Mesaj gönderen kubilayefe »

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Re: Belçikada pasaport sorunum?

Mesaj gönderen kuzey2329 »

kardesım mbr nasılsın ....yazını okudum az once ..ben turkıyede yasıyorum suan esımde belcıkada suresız kontratı ve fulltıme bır ısı var evımız kıralık...ben hazıran ayında kayınpederımın ıstegı ıle aıle zıyaretı vızesıyle oraya gelıcem kısmet olursa...bu kısa surelı vızemızı orada degsıtrmek gıbı bır ımkanımız varmı ...senın durumuna bakılırsa esın ısıne ve evıne bnka hesaplarına bakıyorlarsa benı orda tekrar yollama durumları soz konusu olurmu sence...kendıne gore fıkırlerını yorumlarını paylasırsan sevınrım kardesım...kıb aeol

kubilayefe
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: aydın
Yabanci_Ulke: Belçika-gent

Mesaj gönderen kubilayefe »

kuzey2329
NT1
NT1
Turkiye_Sehir: Türkiye-Gaziantep
Yabanci_Ulke: BELçika- mons

Mesaj gönderen kuzey2329 »

SLM kardesim nasilsin kusura bakma bende gec yazdim ance nete girebildik...suan belcikadayim kardesim cok sukur vardik..belediyeye kayit yaptirdik ve 3aylik aldigim shengen vizemi burda degistrmek istedigimizi byan ettik basta kabul etmediler ama daha sonra avukata gittik o bize hayir yapabilirsiniz hic merak etmeyin kesinlikle olur dedi...bizi tekrar belediyeye gonderdi gittik bu defa kadin aldi tum evralari ve bize bir annexe 19 diye bir kagit verdi kardesim, normalde eylul 6sinda bitecek olan kalma suremide ekim 17sine kadar uzatti dedidiki bu evraklari tamamalayin getirin( kira kontrati,esimin full calistigini gosteriri belge,saglik sigortasi) sadece bunlari bide 160euro bankaya para yatirdik kardesim,,,bunlari tamamlyip verdikten sonra bakcaz ins,, bendeki durumlar bolesuanda evde kos kos oturuyoruz iste okulun acilmasini bekliyorum bir taraftan bir taraftanda evi boyuyorum temizliyorum vakit geciriyoruz senin anliycan,,wallon bollegsindeim ben bu arada kardesim,,,elimden geldigince yazdim baska bir soracagin varsa sor kardesim...aeol ALLAH yardimcin olsun..

“Belcikaya Gelenler ( Sohbet )” sayfasına dön