SINAV ve MVV BASVURUSU ICIN YAPILMASI GEREKENLER(yardim)..!

Hollandaca Uyum SInavi soru ve sorunlariniz

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
Beginner zuzu
Beginner offline

Re: SINAV ve MVV BASVURUSU ICIN YAPILMASI GEREKENLER(yardim)..!

Mesajgönderen zuzu » 22 Şub 2009, 19:17

pasaport ve nufus cuzdani diye biliyorum.

Beginner yhgsasa
Beginner offline

Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Hollanda-Amsterdam Belcika-Gent

Re: SINAV ve MVV BASVURUSU ICIN YAPILMASI GEREKENLER(yardim)

Mesajgönderen yhgsasa » 28 Tem 2012, 03:56

arkadaslar bız ınd'ye ıstemedıklerı belgelerı dahi gonderdık ve eşim dun ınd'yı aradı ve konustu demıslerkı eksık evrak yok ve kısa surede cıkabılır demısler benım vızem ıcın,,mesela benım eşim hamıle,allah ızın verırse hazıranda dogum yapıcak ve benım bır an once ucmam lagzım oraya ve esım onlara hollandacada mektup yazdı,hamıle oldugunu ve esımın destegıne ıhtıyacım var falan fılan ıste ve hamıle olduguna daır belge doktordan,kendı pasaport fotokopılerı,,evlenme cuzdanının fotokopısı,ıs kontratını gonderdı,,suresı sınırsız gonderdı cunku patronları benımde cok ıyı arkadaslarım ve suresını esıme bıraktılar ve bızde suresız sozlesme aldık,kontrat yanı,,istediği kadar çalısabılır dıye,,maası esımın 2000euro'yu buluyor,eşim spor salonunda ogretmen oldugu ıcın orasıda kontrat verdı 5 yıllık,,spor salonunun sahıbı musluman,endenozyalı adam,turklerde musluman oldugu ıcın turklerı sevıyor ve bızede kıyak yapıo,boyle seyler ıste arkadaslar eger daha fazla bılgı hatırlarsam sızınle paylasırım..

Sac Main Longchamp

“Hollandaca Uyum Sinavi” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir