sesli ve goruntulu yuz soru

Hollandaca Uyum SInavi soru ve sorunlariniz

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: istanbul
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

sesli ve goruntulu yuz soru

Mesaj gönderen pasakurt »

arkadaslar bu resimli sorularin sesli ve goruntu olanini linkten indiremiyor bazi arkadaslar ufos ben senin koydugundan faydalanmistim tekrar birisi koyarsa guzel olur yararlanmayi bekleyenler var simdiden tesekur ederim.

ALLAH (cc) YAR VE YARDIMCIMZ OLSUN

Kullanıcı avatarı
ortakoy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Türkiye_Aksaray
Yabanci_Ulke: Hollanda
İletişim:

Re: sesli ve goruntulu yuz soru

Mesaj gönderen ortakoy »

arkadasım eger sınavın bırıncı bolumundekı yuz soru yu dıyosan benım verdıgım lınkte hem seslı hem goruntulu hemde turkcelerı var http://www.buitenlandsepartner.nl/oefenmateriaal/ bunda en alt tarafta var kns dıye yazıyodu indir calısmaya basla kolay gelsın allah yardımcın olsun

pasakurt
Mezun-NL
Mezun-NL
Yabanci_Ulke: hollanda den haag

Mesaj gönderen pasakurt »

arkadasim tesekur ederim ben bunu kendim icin istemedim bir arkadas sormustu onumuzdeki haftada sinavi varmis ve bende burdan daha rahat calisabilirsin demistim ancak sitedeki indirip bir turlu kuramadi bu yuzden tekrar koyan olursa iyi olur diye yazdim ilgin tesekurler simdiden herkese kolay gelsin

Kullanıcı avatarı
lale
Mezun-NL
Mezun-NL
Yabanci_Ulke: hollanda-dongen

Mesaj gönderen lale »

cok sagolun bana bi arkadas gonderdi sagolsun yinede ugrastiniz icin sagolun....beni laptop yuzunden olmuyo herhalde ikinci bolumude indirmeye calistim olmadi..

Kullanıcı avatarı
ortakoy
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Türkiye_Aksaray
Yabanci_Ulke: Hollanda
İletişim:

Mesaj gönderen ortakoy »

arkadaslar istersenız yardım edebılırım indiremıyosanız sıze msn yoluyla gönderrım

“Hollandaca Uyum Sinavi” sayfasına dön