IND

Hollandaca Uyum SInavi soru ve sorunlariniz

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
gorretje
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: adana
Yabanci_Ulke: rotterdam

IND

Mesaj gönderen gorretje »

oncelikle konuyu yanlis yere actigim icin ozur diliyorum fakat konuyu acacak baska bir yer bulamadim... arkadaslar ben turist vizesiyle su anda hollanadayim ( 3.kez ) ve evlilik icin muracat etttim evraklari bu gun belediyeye teslim ettik IND ye gonderilmek uzere zarflandi... gorevli bayan prosedur geregi 3 ay dedi ama 4 hafta icindede cevap gelebilirmis IND DEN bu tamamen sans mi ? yada ne ye gore cevap suresi kisa veya uzun oluyor??? asil sorum esim hollanda vatandasi ve polis.. ben de 3 kez sorunsuz bi sekilde hollanya vize aldim giris cikislarim zamaninda yabancilar polisine kaydim var yani tum prosedurler tam. bunun IND nin kararinda olumlu bir etkisi olur mu? sizce arkdaslar ?? fikirlerinizi paylasirsaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler Hakkimizda hayirlisi olsun ... ayrica boyle faydali bir forum icin tesekkur ediyorum... yorumlarinizi bekliyorum arkdaslar...

“Hollandaca Uyum Sinavi” sayfasına dön