NT2 SINAVINA YAKIN ZAMANDA GIREN VARMI ???

Hollandaca Uyum SInavi soru ve sorunlariniz

Moderatör: sansli

Forum kuralları
Lutfen Forumun Sagligi icin Copluge donmemesi icin kurallara uyalim.. Aksi taktirde yazilariniz silinecektir.
*Konuya uygun baslik seciniz. ( yardim, lutfen, acil gibi baslik kullanmayin. )
*Arama yapmadan konu acmayiniz. Yazinizi Uygun konu basligi altinda aciniz. ( sinav oncesi, duyuru, kendinizi tanitin, alim satim )
*Bir kisinin yazisina Tesekkur etmek istiyor iseniz. Yazi yerine tesekkur dugmesine tiklayin.
rojin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: KONYA
Yabanci_Ulke: NL-AMSTERDAM

NT2 SINAVINA YAKIN ZAMANDA GIREN VARMI ???

Mesaj gönderen rojin »

slm arkadaslar nt2 sinavini cok mu zor buluyoruz?burda hic dil bilmeyenler bile sinavi kazaniyorlar nl passaportu icin biz mi korkuyoruz yoksa sansmi onlardan yana :roll: :roll: anlamiyorum ya nerdeyse bizler icin kabusa donusmus.yakin zamanda bu nt2 sinavina giren arkadaslar tecrubelerinizi paylasabilirmisiniz?

rojin
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: KONYA
Yabanci_Ulke: NL-AMSTERDAM

Re: NT2 SINAVINA YAKIN ZAMANDA GIREN VARMI ???

Mesaj gönderen rojin »

yakin zamanda sinava giren mi yok ,yoksa sinava girmis olupta kendine guvenip ne yazacagini bilmeyen mi cok ???

Kullanıcı avatarı
serdariscan
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: bursa
Yabanci_Ulke: breda

Mesaj gönderen serdariscan »

leonardo06
Mezun-NL
Mezun-NL
Turkiye_Sehir: Ankara
Yabanci_Ulke: Rotterdam

Mesaj gönderen leonardo06 »

rojin yazdı:slm arkadaslar nt2 sinavini cok mu zor buluyoruz?burda hic dil bilmeyenler bile sinavi kazaniyorlar nl passaportu icin biz mi korkuyoruz yoksa sansmi onlardan yana :roll: :roll: anlamiyorum ya nerdeyse bizler icin kabusa donusmus.yakin zamanda bu nt2 sinavina giren arkadaslar tecrubelerinizi paylasabilirmisiniz?
nt2 dedikleri sonav tamamen tra$. Soyle bir 1-2 ay hazirlan cok kolay gecersin. Onemli olan kelime bilgisi ve anlamli cumle kurabilme. Bunu basarabilirsen yazma okuma dineme ve konusmadan cok rahat gecersin. Ben sadece dinlemeden kaldim.

seven
Beginner
Beginner
Turkiye_Sehir: izmir
Yabanci_Ulke: hollanda

Mesaj gönderen seven »

merhaba ,
ben 3 ay once staatsexammen 2 sinavina girdim luisteren haric oteki 3 sinavi aldim. nisan 5 te luisteren sinavina giricem. aslinda kelime haznen ne kadar buyukse sansinda o kadar cogaliyor sayet heyecanini kontrol altinda tutabilirsen. isin asli sinav cokta kolay bir sinav degil ama sistemli calisirsan kisa surede basarili olursun.sinava gireceklere bir oneri eyer sizde benim gibi boyle sinav telasi yasiyanlardansaniz sinavdan 1 saat once kosun veya hizli yuruyun,ilik dus alin bedeni yorup beyni calistirin. herkese bol sans ve basarilar.

“Hollandaca Uyum Sinavi” sayfasına dön